Куди піти у Львові? Популярні музеї та галереї

Як і кожне місто, Львів має унікальні музеї, споруди, пам’ятки історії. Тож наступного разу при відвідинах завітайте принаймні до одного нового музею. Знаючи історію поселення, цікавіше досліджувати сучасні вулиці, будинки, пам’ятки.

А після насиченого дня і довгих прогулянок Доставка їжі у Львові — чудовий варіант, щоб перекусити. У готелі, в гостях у друзів чи просто в одному з парків.

Гасова лямпа

Це ресторація-музей з 528 видами гасових лямп з усіх усюд. Саме у Львові в 1853 році винайшли гасову лямпу, і цей пристрій поширився по усьому світу. Пан Зеник познайомить вас з історією приладу, розповість про видобуток нафти в Україні та покаже колекцію ламп і старовинних фото. А ще у цьому місті можна не лише відвідати виставку, а й смачно поїсти на терасі під світлом гасових лямп.

Музей скла

Іще одна унікальна місцина просто в центрі Львова. Тут зібрані експонати зі скла ще з часів I-II століття до нашої ери і до витворів сучасних майстрів. Дізнаєтеся про історію виготовлення скла в Україні у часи Київської Русі, побачите вироби з різноманітних фабрик скла на Львівщині та справжні витвори мистецтва від сучасників.

Аптека-музей

Найстаріша аптека Львова, у якій можна подивитися, як жило місто 300 років тому. Середньовічні ступки, ваги, машини для таблеток, старовинний посуд, млинки й обладнання — цікава сторінка історії, яка у Львові збереглася на диво реалістично. А якщо ризикнете, тут можна придбати особливі ліки.

Львів Стародавній

Хто сказав, що історія — це нудно й нецікаво? Він точно не приходив до цього музею. У музеї «Львів Стародавній» історія оживає в прямому сенсі. Кожен важливий історичний діяч зі Львова показаний як реалістична фігура у повний зріст, усі експозиції супроводжують діорами зі спецефектами та мультимедійні експозиції та QR-коди, за якими можна переглянути вирізки із фільмів.

Львівський палац мистецтв – Lviv Art Palace

Цей виставковий комплекс є найбільшим в Україні, і в 12 залах постійно відбуваються виставки, кінопокази, перфоманси, проходить «Форум видавців».

Сюди варто прийти, аби відвідати виставки сучасних художників та відчути силу мистецтва. Під час повномасштабного вторгнення багато подій, переживань, емоцій митці перенесли на картини.

Кімната-музей Тараса Шевченка

Тут зібрані картини 26 художників, які впродовж років подорожували шляхами Тараса Григоровича, та унікальні експонати. Саме в цьому музеї знаходиться кімната з філателією (марками, відзнаками, медалями) та величезна колекція Кобзарів: від перших видань до сучасних важливих збірників.

Мандруйте, закохуйтеся у нові й нові місця Україні та куштуйте локальні страви після відвідин чергового вау-місця. Усюди можна знайти цікавинки. Сподіваємося, ця стаття Львів дослідити вам допоможе.

Прокрутка до верху