марокканский стиль

Екзотичний марокканський стиль в інтер’єрі

Марокко — дуже цікава держава, яка поєднує у собі східні та західні культури.

Інтер’єр у марокканському стилі дуже оригінальний. Цей стиль привертає увагу своїм яскравим дизайном, безліччю аксесуарів, незвичною формою вікон та чудовою освітленістю. Саме ці відмінності роблять марокканський стиль в інтер’єрі неповторним і особливим.

Більшість речей в інтер’єрі здаються новими, проте, справді, цінними тут будуть раритети і ті речі, які пройшли перевірку часом.

Всі кольори в марокканському стилі яскраві, насичені та вражають своєю різноманітністю.

Вітається і наявність білого кольору, і що більше, то краще. З самого початку необхідно визначитися з формою віконних та дверних отворів. Як правило, вона повинна бути стрілчастою або арочною. Покриттям для підлоги в цьому стилі послужить натуральний камінь, на стінах потрібно розмістити мозайку.

У марокканському стилі можна надати повну свободу своєї фантазії.

Настінні розписні килими, неповторні візерунки – все це додасть вашому житлу неповторної чарівності, подібної до палацу східного принца.

Всі аксесуари в інтер’єрі, оформленому в марокканському стилі обов’язково повинні бути покриті розписними візерунками, присутні також меблі з різьбленням. Також в інтер’єрі використовується багато яскравих тканин. Характерно для марокканського стилю велика кількість освітлювальних приладів.

Оскільки приміщення в марокканському стилі досить високі, навіть велика кількість меблів візуально применшується.

Шафи в цьому стилі інтер’єру переважно невисокі, є багато скринь великого розміру. Всі меблі розставляються навколо накритого балдахіном ліжка. Замість шаф часто виступають скрині та просто розписні коробки з одягом.

Найчастіше марокканський стиль застосовується у спальні.

Така воістину казкова обстановка створює у ній атмосферу відпочинку та затишку. Світло, як правило, не дуже яскраве, а, начебто, чарівне. Хоч знайти скрині для речей буде досить непросто, але це того варте. Двері між кімнатами замінюють загострені витягнуті арки. Вітальню можна також оформити в марокканському стилі. Вітається в цьому стилі безліч подушок, розкладених скрізь. Стіл краще вибрати широкий, але невеликий заввишки.

Марокканський стиль інтер’єру перенесе вас у справжню східну казку і радуватиме око вам та всім членам вашої родини.

Прокрутити вгору