оформление ванной комнаты

Оформлення ванної кімнати: пластик чи плитка?

Ремонт та оформлення ванної кімнати – найвідповідальніший крок на шляху оновлення житла.

Тут і місця часто мало і санвузол буває суміщений і вологість завжди в надлишку. Але, як кажуть, вовків боятися до лісу не ходити.

Пластикові панелі при обробці ванної кімнати

Найшвидший варіант обробки – це обшити приміщення ванною пластиковими панелями. Колірна гама пропонованого матеріалу настільки різноманітна, що можна поєднувати відтінки, чергувати панелі або обшивати панелями з малюнком, що вже нанесений на них.

Кріплення пластикових панелей

• Кріплення панелей шурупами безпосередньо до стіни. Але в цьому випадку стіни мають бути рівними. Краще прикріпи спочатку напрямні дерев’яні рейки, до яких згодом і кріпляться панелі.

• Кріплення на клей. Надійно, але в разі потреби замінити панель непросто її зняти зі стіни.

• Кріплення на приховані краби. Відмінний варіант для рівних стін.

• Кріплення пластикових панелей на решітці. Обрешітка може бути виконана як із дерев’яних рейок, так і з металевих. Стіни в такому варіанті можуть і не сяяти рівними поверхнями. Рейка згладить усі вади стіни.

Оформлення ванної кімнати керамічною плиткою

Такий варіант житиме в нас вічно. Стіни повинні бути максимально вирівняною поверхнею. Різноманітність розмірів та кольорів керамічної плитки дозволяє оптимально підбирати бажаний варіант. Так, наприклад, ванна кімната, виконана в білих і чорних тонах, буде оформлена в стилі бруталізму, такого собі суворого поєднання білого, чорного і сірого.

Оформлення ванною плиткою під дерево або природне каміння відобразить стиль – етно.

Цікаві пейзажі або барвисті картинки стануть найкращим відображенням стилю – кантрі. Ну, ретростиль не сплутати ні з чим. Світлі відтінки квітів, що зігрівають, будуть розслабляти і тішити око весь час вашого перебування у ванній кімнаті.

Головне правило для будь-якого варіанту облицювання стін у ванній кімнаті – поєднання комфорту та практичності.

Прокрутити вгору