зонирование пространства

Кожному кутку – своє призначення

Ви заїхали в нову квартиру, або робите ремонт і у Вас найпоширеніша проблема – придумати кожному куточку квартири призначення та створити такий інтер’єр, який наповнить житло затишком та сімейним теплом.

Як зробити все правильно? Все насправді простіше, ніж здається. Просто треба дотримуватися основних порад і робити все з розумом.

Якщо ваша квартира досить простора, завдання вирішиться просто.

Найчастіше кухня та гостьова розташовуються ближче до входу, а спальні приміщення, в яких є потреба тиші, відокремлюються дверима.

В однокімнатній квартирі це ж приміщення складається із зони де відпочивають, місця де працюють.

Вона вміщує в собі також куточок для дітей, а в нічний період часу стає ще й спальнею. Розглянемо зону, де відпочивають. За ідеєю дана зона повинна зайняти найбільшу частину квартири. Розташуйте в ній крісла, диван, столик, що призначається для різноманітної літератури, і звичайно телевізор або просто домашній кінотеатр.

Якщо існує окрема кімната, призначена для сну, не завантажуйте її меблями.

Достатнім буде встановлення шафки для одягу та туалетного столика. У спальному приміщенні батьків можна виділити кут для дітей. Для маленького члена сім’ї необхідні ліжечко та манеж. Розташовуватися вони повинні у найсвітлішій ділянці кімнати. Тут цілком доречна буде ширма.

Головна вимога до кімнати дитини: гарне освітлення та трохи меблів.

Нічого не повинно перешкоджати дитині стрибати і бігати у своїй кімнаті. Встановіть у кімнаті ліжко, парту або стіл для навчання, скриньку, яка вміщатиме його іграшки. Можна обладнати кімнату мініатюрним стадіоном.

Будь-яка жінка оформляє інтер’єр квартири, виходячи зі власного смаку, стилю.

Необхідно тільки запам’ятати, що в квартирі одночасно відбуваються різні процеси: ви засинаєте, а ваш син намагається побудувати замок за допомогою кубиків або навпаки, ви голосно спілкуєтесь по телефону, а чоловік у цей період часу намагається зосередитися на роботі. У правильно розпланованому приміщенні дрібниці побуту менше помічатимуться і ваше розташування один до одного стане терпиміше.

Коментарі