функциональный дизайн квартиры

Напрочуд функціональний дизайн квартири в 13 квадратних метрів

Ми були дуже вражені, побачивши цю крихітну квартиру з дуже функціональним дизайном.

Вкотре переконалися, що площа для житлового приміщення може бути будь-яка, важлива лише фантазія та бажання жити у цьому просторі.

Після прожитих кількох років у цій квартирі, господар зрозумів, що 13 квадратних метрів площі далеко не означає, що це погано і життя не вдалося. Ця площа може вміщувати всі необхідні для життя деталі.

Робота, навчання, прогулянки з друзями, концерти, виставки, кіно — все це, як правило, відбувається поза будь-якою міською квартирою. Життя у великому місті поглинає так багато особистого часу, що багато молодих людей переглядають для себе термін житла. 

функціональний дизайн квартири1

Господар цієї квартири не хоче простору квартиру, яка вимагатиме багато часу для догляду за нею.

Він навмисно відмовився від стандартного розуміння комфорту та прийняв виклик з облаштування функціонального маленького простору для життя.

функціональний дизайн квартири2

Крихітна квартира містить невелику кухню, спальню, ванну кімнату і навіть гамак. Навіть велосипед, що ширяє над життєвим простором, чудово вписався в інтер’єр. Бежевий і білий колір були використані для розширення простору.

функціональний дизайн квартири3

Як ви вважаєте, чи можна розглядати таку квартиру з дивовижним функціональним дизайном, як альтернативу стандартному міському житлу?

функціональний дизайн квартири4
функціональний дизайн квартири5
функціональний дизайн квартири6
функціональний дизайн квартири7
функціональний дизайн квартири8
функціональний дизайн квартири9
Прокрутити вгору