ассиметричный дизайн квартиры

Свіжий асиметричний дизайн квартири у Сінгапурі

Нам надіслали фотографії та інформацію про квартиру з асиметричним дизайном у Сінгапурі, якою ми хочемо поділитися з Вами.

Використовуючи ламані лінії та хвилеподібні поверхні в дизайні, дизайнеру вдалося досягти візуального контрасту в інтер’єрі та виконати його у ненав’язливій манері.

Навіть дрібні деталі, такі як чорно-білі фотографії, які прикрашають стіни, розташовані в незвичайних рамках, щоб пов’язати їх з рештою асиметричного дизайну квартири.

асиметричний дизайн квартири2

Колірна палітра обмежується монохромними відтінками, щоб забезпечити свободу простору і дати поле для діяльності природного світла, що падає з вікон. Синій колір є центральним акцентом, щоб розбавити стерильність нейтральних відтінків в інтер’єрі.

асиметричний дизайн квартири1

Асиметричний дизайн та форми триває і в головній спальні, де телевізійна панель була розроблена таким чином, щоб зберегти простір для проходу між ліжком та стіною. Вона порушує правильну межу прямокутної кімнати та виконує функцію частини підвісної стелі з додатковим освітленням. Ще одну сміливу деталь у кімнаті запропонував консультант із фен-шуй — зробити стіну за узголів’ям ліжка насичено червоного кольору.

асиметричний дизайн квартири9
асиметричний дизайн квартири8
асиметричний дизайн квартири7

У меблях для гостьової спальні теж використовували геоментричну тему та малюнки на її дверях для візуального інтересу. Вибір оранжевого кольору для однієї зі стін відволікає відвідувачів від інших спокійних постільних тонів, використаних у цьому асиметричному дизайні інтер’єру.

асиметричний дизайн квартири10
асиметричний дизайн квартири4
асиметричний дизайн квартири5
асиметричний дизайн квартири6
Прокрутити вгору