главные ошибки в интерьере

Головні помилки в інтер’єрі

Недостатньо мати загальний стиль усієї кімнати, важливіше як все в сукупності виглядатиме.

Тут ви дізнаєтесь найголовніші помилки в інтер’єрі.

1. Розміщення меблів по периметру. Дань радянському часу, коли всі розставляли вздовж стін, захаращуючи тим самим усю кімнату. Сучасні дизайнери все рідше використовують громіздкі меблі. А стелаж у центрі кімнати має місце. Він допоможе зонально поділити простір.

2. Порожній центр. Жоден дизайнерський проект не буде закінченим та єдиним із порожнім центром кімнати. Найпростіший варіант це довговорсовий килим та прямокутний низький журнальний столик.

3. Маленька кімната – багато меблів. Величезна помилка оснастити невелике приміщення великою кількістю функціонально та місткої меблів. Найчастіше меблі різних габаритів стоять поруч. Придивіться до меблів-трансформерів. Відмінний варіант економії місця.

4. Поєднання принтів. Варто вибрати один яскравий орнамент, що повторюється в декількох елементах інтер’єру. До того ж він має поєднуватись з іншими менш яскравими деталями.

5. Блукаючі килими. Загнуті кути килимів додають недбалості. Варто подбати про фіксацію, наприклад ніжками меблів.

6. Безліч подушок. Звичайно, це дуже красиво мати багато декоративних подушок. Багато дизайнерів використовують цей прийом. Але ось коли щоб відпочити на дивані вам доводиться перекидати кілька подушок в інше місце, то варто розпрощатися з деякими з них.

7. Вибір місця для картин. Не має значення, що це буде. Дитячі малюнки, сімейні фотографії чи твори мистецтва. Всі вони повинні розташовуватися на рівні очей. Безглуздо колись щоб розглянути обличчя на фотографії доводиться задирати голову.

8. З крайності до крайності. Ця фраза стосується загального вибору кольорової гами. Не повинно бути занадто строкатим або занадто монотонним. Всі аксесуари та елементи декору гарні в міру.

9. Квіти. Це стосується і живих, і штучних палісадників. Їх не повинно бути надто багато. І вони не повинні займати одну частину кімнати. Замість куточка природи, ви отримаєте зелену пляму в інтер’єрі.

Прокрутити вгору