правильно используем подоконник

Використовуємо підвіконня правильно

Іноді виникає необхідність розмістити в кімнаті багато речей, при цьому не перетворивши її на комору. Вихід є – на допомогу вам прийде підвіконня.

Здебільшого, ці зайві сантиметри люди не звикли раціонально використати. Ось вам кілька порад:

Перше, це підвіконня-стіл. Його чудово можна використовувати на кухні – це свого роду робоча та обідня зона. Не захаращуючи сонячного світла, там можна розмістити і прилади для спецій та іншого.

У звичайній кімнаті там, де було підвіконня, може розміститися робочий стіл.

У дитячій спальні підвіконня виступить куточком для творчості або ліплення. Варто пам’ятати про монтаж жалюзі, які розраховані на якість яскравості світла: якщо промені сонця будуть бити в очі, то таким самим чином вони і нагріватимуть апаратуру і техніку. Краще використовувати моделі з горизонтальними смугами, які зможуть прикрити верхню частину або лише одну частину вікна.

Якщо стіл призначається для сидіння подовгу, то стільниця повинна бути ширшою за стандартні розміри підвіконня: скуті в неприродній позі ноги втомлюються миттєво, а постава постраждає ще швидше. Якщо за площею кімната маленька, то підійде відкидний варіант, який збирається лише перед роботою. Таку конструкцію виконати власноруч зможе кожен, навіть той, хто жодного разу не збирав меблі. Якщо ж кімната більша, то з боку кришки столу вбудувати можна постійні стелажі: така споруда гармонійно увійде в простір і покращить роботу за столом.

Крім підвіконня-стола є ще й підвіконня у вигляді ліжка.

Хто не любив у дитинстві посидіти на підвіконні. Тепер настав час дитячі мрії втілити у бувальщину. З підвіконня зробити можна ліжко за дві секунди, правда, якщо дозволить його довжина. Втекти від перехожих за вікном можна за допомогою фіранок, а автономне підсвічування допоможе створити в куточку затишок і комфорт.

Підвіконня може бути місцем для невеликого саду.

Чільне місце відвести можна невисоким рослинам. По довжині укосів можна розмістити конструкції-решітки, виконані із дроту. Хтось просто натягує шнури, прикрасивши їх великими намистинками. Ідеї, наведені вище, доступні кожному, адже виконати їх можна власноруч. Не бійтеся зробити лише кілька кроків до гарного життя.

Коментарі