камин в интерьере квартиры

Камін в інтер’єрі квартири

Раніше каміни використовувалися у своїй прямій функції – опалення житла та підтримка затишного мікроклімату. Зараз на перший план виходить бажання підкреслити вишуканий дизайн і статус домовласника.

Широко поширеними нашого часу є класичні дров’яні каміни оформлені під різний стиль, мати різну конфігурацію, відрізнятися типом палива. Інший варіант – електрокаміни. По суті, це звичайні обігрівачі, хоча їх практично неможливо відрізнити від справжніх.

Вибираючи камін, слід звернути особливу увагу на особливості в експлуатації та установці. Так, наприклад, не варто оснащувати квартиру дров’яним типом, для якого не тільки постійно повинні бути дрова, але і місце для їх зберігання. Також буде складно за таких умов встановити якісний димар.

За таких умов краще зупинитися на електрокамінах. Не втрачаючи реалістичність, можна насолоджуватися відчуттям вогнища, що тліє, і немає потреби чекати, поки розгориться вогонь. А на літо можна спокійно вимкнути підігрів.

Щоб камін обігрівав не лише приміщення, а й душу, його прикрашають спеціально підібраним оздоблювальним матеріалом. Найпопулярнішими зараз є мармур, граніт, керамічна плитка.

Мармур додасть розкіш інтер’єру і особливо підкреслить достаток та статус власника. Граніт, завдяки високій тепловіддачі, допоможе швидше прогріти приміщення, до того ж він гарантовано прослужить довгі роки. Різноманітна фактура та відтінки допоможуть гармонізувати стиль дизайнерського оформлення. З плиткою можна «пограти» у безліч варіацій, у наш час на неї навіть наносять герби, ініціали власників будинку, логотипи фірм та ін. Таке оформлення зробить камін родзинкою у приміщенні та викличе неприховану увагу гостей.

Якісним і вишуканим каміном досі може обзавестися не кожен, тому його наявність досі говорить про спроможність і успішність людини.

Коментарі