удивительный ландшафтный проект

Ти не повіриш, що можна створити за 10 років на своїй ділянці

Садівник Джон Брукер створив дивовижний ландшафтний проект на своїй ділянці. Він вкладав по кілька годин на день, протягом довгих років, щоб досягти такого результату.

Він захотів перетворити огорожу своєї ділянки на величезну фігуру дракона, зробити з особистого простору казкову країну. Ми були приємно здивовані здатністю цієї людини і прагненню сформувати 30-ти метрову завдовжки, 6-метрову у висоту скульптуру дракона з його живоплоту.

Витративши десятиліття свого життя на формування кожної деталі, 75-річний садівник перетворили звичайну огорожу на чудовий лаєдшафтний проект і амбітний витвір мистецтва.

дивовижний ландшафтний проект1

Колосальних розмірів голова дракона виходить на вулицю до дороги, а тіло його триває вздовж усієї ділянки. Кожній деталі Джон приділив максимум уваги – відкрита паща, ніздрі дракона, крила та 6 пар лап були ретельно вирощені та вистрижені ножицями.

дивовижний ландшафтний проект2

Пройшло довгих 10 років, коли результат роботи нарешті став видно, вже вдалося надати форму дракона цьому грандіозному ландшафтному проекту.

Думаємо, що зможуть погодитися, що такому терпінню і завзятості можна лише позаздрити, а результат, напевно, перевершив усі очікування майстра.

дивовижний ландшафтний проект3
дивовижний ландшафтний проект4
Прокрутити вгору