стальная винтовая лестница4

Барвисті гвинтові сходи внесуть яскравий акцент в інтер’єр Вашої кімнати

Елегантні сталеві гвинтові сходи призначені в першу чергу для тих людей, які не бояться експериментувати і хочуть привнести яскравий колір у своє повсякденне життя. 

Хто любить глянець пофарбованої сталі більше ніж тепле дерево – це буде ідеальним рішенням для зв’язку двох рівнів житла.  

Ці гвинтові сходи, як написано вище, виготовлені вони зі сталі високої якості і поставляються виробником як у традиційних кольорах — білому, чорному, сірому і хромі, так і в яскравих відтінках синього, зеленого, жовтого та червоного кольорів. Це чудовий варіант вираження своєї фантазії, індивідуальності за допомогою елементів інтер’єру.

Крім того, найсучасніші теорії сприйняття кольору в мистецтві та дизайні стверджують, що такі кольори задають ритм та рух у житті.

сталеві гвинтові сходи
сталеві гвинтові сходи1

У випадку з гвинтовими сходами, де однакові елементи розташовані один за одним у певному порядку, створюючи гру світ2ла та тіні завдяки порожнім прольотам між сходами.

сталеві гвинтові сходи2
сталеві гвинтові сходи3

Колір впливає наш настрій і візуальний ритм, може викликати різні почуття у різні періоди дня, десь запалювати, десь навпаки заспокоювати

Як би ви прокоментували ці барвисті конструкції?

сталеві гвинтові сходи5
сталеві гвинтові сходи6
сталеві гвинтові сходи7
Прокрутити вгору