6 найкращих розумних домашніх пристроїв

Що стосується пристроїв домашньої автоматизації, існує більше способів зробити ваш будинок більш безпечним, комфортним і сучасним, ніж будь-коли раніше. Ви можете підключити до Інтернету побутову техніку, системи безпеки, дверні дзвінки та навіть годівниці для домашніх тварин для автоматизації та віддаленого моніторингу.

Найкращі пристрої домашньої автоматизації допоможуть заощадити ваш час та гроші. Ось п’ять зручних у використанні продуктів для розумного будинку та їх переваги.

1. Розумні бездротові камери безпеки

Можливо ви захочете зробити додатковий крок у захисті своїх цінностей. Бездротова камера може надати доступний спосіб цілодобового спостереження за будинком. Якщо ви орендуєте квартиру або будинок, камера відеоспостереження вимагає менших вкладень, ніж встановлення всієї системи.

2. Стабілізатори напруги

Мабуть основний пристрій у будинку для забезпечення правильного функціонування всіх великих та дрібних електроприладів. Стабілізатори можуть бути застосовані як до всього приміщення, так і до окремих пристроїв. Особливо важливим є встановлення стабілізаторів для котлів, т.к. перепади напруги в мережі можуть дуже вплинути на довговічність і правильність їх роботи.

3. Центри автоматизації

Один з найкращих аспектів ефективної домашньої автоматизації за допомогою інтелектуальних технологій – це здатність всіх ваших пристроїв взаємодіяти один з одним. Спробуйте пристрої на платформах Android та iOS. Це робить все від вимикачів світла до Google Home, доступним з однієї програми.

4. Використання термостатів

Багато сучасних інтелектуальних термостатів оснащені вбудованим Wi-Fi, який дозволяє віддалено контролювати температуру в будинку. Занепокоєні тим, що забули вимкнути опалення (або кондиціонер), коли виходили з дому сьогодні вранці? Ви можете змінювати температуру зі свого смартфона, і згодом ці пристрої дізнаються про ваші моделі використання, щоб автоматично регулювати обігрів та охолодження у вашому будинку. Деякі виробники також пропонують оновлення з новими функціями, щоб термостат залишався корисним для вашого розумного будинку.

5. Лампи, що змінюють колір

Комплекти інтелектуального освітлення включають лампи, які змінюють колір (через програму) і, своєю чергою, настрій кімнати. Ви можете згрупувати ці вогні та керувати ними за допомогою Amazon Echo або Siri та Apple Home Kit. Багато ламп недешеві, але передбачуваний термін служби деяких становить 22 роки.

6. Розумні колонки

Розумні колонки почали з Amazon Echo, і сьогодні багато технологічних компаній пропонують свою версію цього продукту. Виступаючи в ролі віртуальних або особистих помічників, вони дадуть відповіді на запитання, розкажуть вам останні новини та погоду і навіть можуть керувати опаленням, кондиціонером та освітленням.

Найкращі пристрої автоматизації для вашого будинку – це питання вибору. Пам’ятайте, що деякі з цих пристроїв, особливо ті, які призначені для домашньої безпеки, можуть знизити вартість страхування орендарів або домовласників.

Прокрутити вгору