Індивідуальність інтер’єру. Предмети декору надруковані на 3D принтері

Будь то вітальня, куточок для відпочинку на балконі будинку чи спальня, ми хочемо, щоб наші будинки відбивали відчуття того, хто ми є. Дрібні деталі, хитромудрий дизайн і персоналізовані предмети – хіба вони не приносять радості в житті?

З технологією 3D-друку налаштування та персоналізація набагато простіше, ніж ви думали! Погляньте на ці дивовижні предмети домашнього декору, надруковані на 3D-принтері, які зроблять ваш будинок затишним, яскравим та захоплюючим!

Горщики та вази

Маленькі саджанці на ліжковому столику в гарно зробленій вазі створюють приємне видовище. Вони додають життя і роблять кути яскравими. За допомогою 3D-друку ви можете проявити творчий підхід до дизайну, кольору та текстури, щоб вони відповідали стилю вашого інтер’єру.

Підставки

Прекрасні підставки до ексклюзивних столових приладів, хіба це не чудово! Важко знайти докладний дизайн та індивідуальні викрійки, що підходять до набору посуду. Тільки не з 3D-друком! Якщо ви знаєте, як розробляти програмні програми, ви можете просто відправити їх до компанії, що займається 3D-друком, або попросити штатних дизайнерів цієї компанії зробити це за вас. Потім із цих дизайнів можна надрукувати на 3D-принтері міцні та чарівні підставки.

Рамки для фотографій

Сімейні фотографії назавжди залишаться у пам’яті. Тоді, очевидно, навіщо потрібні звичайні рами? Ви можете завантажити безліч інноваційних дизайнів, доступних в Інтернеті, та роздрукувати їх за допомогою пластикової нитки для 3D-принтера.

Настінні малюнки

Художні твори, що висять на стіні, привносять стільки чарівності та харизми. Твори абстрактного мистецтва чи гарно оформлені гобелени на стінах, пофарбовані в контрастні пастельні тони, дивно, правда? Або як щодо якогось старовинного артефакту, надрукованого на 3D-принтері?

Лампи

Настільні лампи, місячні лампи, абажури, торшери та десятки інших типів ламп можна надрукувати на 3D-принтері! Ви можете стати настільки інноваційним, наскільки це можливо! Надихайтеся безліччю речей навколо вас і створіть індивідуальний дизайн на ваш вибір. Ви будете вражені тим, як люди роблять конструкції світильників з кролячих мордочок, медових стільників і поганок.

Якщо ви любите астрономію або ваші діти мріють про космічні елементи, місячні лампи не лише додадуть естетичної привабливості, але й внесуть частинку всесвіту до вашої кімнати. Більше того, ви також можете налаштувати його у різних кольорах, формах та текстурах! Дітям не тільки сподобаються місячні лампи на їх вибір, але й у вас може бути щось, що чудово поєднується з вашим інтер’єром.

Підставки для свічок

Ви любите вечеряти при свічках? Чому б і там не виявити винахідливість? На ряді платформ є вражаючі моделі, які доступні безкоштовно. Виберіть їх та надішліть до своєї компанії з 3D-друку. Це так просто!

Декоративні експонати

Це неможливо пропустити! Мініатюрні артефакти, натхненні природою, скульптури, герої мультфільмів і навіть мініатюрними версіями себе, сім’ї та друзів, можна надрукувати на 3D-принтері!

Ключниці

Як щодо чарівної та єдиної у своєму роді ключниці? Завдяки різноманітності доступних ниток для 3D-принтера ви можете надрукувати із пластику, металу і навіть дерева! А дехто навіть світиться у темряві! Звучить модно, правда?

Це просто відкриває скриньку Пандори, коли йдеться про домашній декор для 3D-друку! Що ж, у цьому магія технологій. Просто потрібне творче мислення та пристрасть, щоб привнести до будинку щось нове. Не турбуйтеся про те, щоб втілити це в реальність – 3D-друк потурбується про це!

Прокрутити вгору