Стиль Джапанді

Можливо, ви не думали, що Японія і Скандинавія мають багато спільного, але коли справа доходить до елементів дизайну, вони більше схожі, ніж ви думаєте. Естетика кожного з них зосереджена на простоті, природних елементах та комфорті, тому не дивно, що все більше і більше дизайнерів поєднують ці два образи разом і називають це «Джапанді» (він же японський та скандинавський). 

У дизайні Джапанді ідеальне поєднання японської та скандинавської мов зосереджено на мінімалістичному дизайні, який естетичний та водночас дуже функціональний.

У стилі Джапан можна знайти безліч натуральних матеріалів, приглушених кольорів, чистих ліній, мінімалістичних, але добре продуманих меблів. 

Стиль Джапанді відрізняється чудовою майстерністю з акцентом на якість та вироби ручної роботи, а не на одноразові дешеві конструкції.

Ви також побачите безліч нейтральних кольорів та варіантів фарб, щоб доповнити меблі та аксесуари Джапанді. Зазвичай вибираються заспокійливі, заспокійливі палітри, а коли включаються яскравіші кольори, вони робляться багатозначно і тонко.

Крім того, стиль Джапанді часто наголошує на екологічності. Переважання натуральних матеріалів та простий дизайн роблять його чудовим еко стилем декору. Популярність Джапанді не дивна, оскільки все більше споживачів звертають увагу на екологічно чисту естетику.

Як прикрасити стиль Джапанді?

Якщо ви є шанувальником мінімалізму, швидше за все, ви вже почали експериментувати зі стилем Джапанді. Щоб по-справжньому погратись із цим стилем, зосередьтеся на натуральних матеріалах, таких як необроблене дерево або шматочки бамбука, які привносять відчуття природи та просту красу. Дизайнери рекомендують використовувати приглушені кольори з відтінками блідо – зелених або живих рослин у вашому будинку, щоб надати йому відчуття відпочинку на відкритому повітрі.

Зменшення безладдя також є ключем до досягнення стилю Джапанді. Цей естетичний дизайн фокусується на чистих лініях та відкритих просторах. Але якщо у вас активна сім’я і ви щосили намагаєтеся знайти цей мінімалістський вигляд, рекомендується спробувати «штучний мінімалізм» з природними контейнерами, такими як коробки та кошики, вбудовані або складні ширми, щоб приховати зайві речі та зберегти відчуття безладу у вашому просторі.

Оскільки дизайн Джапанді орієнтований на майстерність, він призначений для викидання. Шукайте предмети, які витримають випробування часом та працюватимуть з вашим декором на довгі роки. Це очевидна протиотрута від культури одноразового використання, яку ми так довго підтримуємо. Натомість зосередьтеся на предметах, які екологічно безпечні та безпечні для нашої планети.

Хоча і японський, і скандинавський декор не є новими, їх поєднання напевно стане тенденцією до зростання в найближчі кілька років.

Прокрутити вгору