6 простих способів виділити обідню зону в невеликому просторі

Навіть якщо у вас немає місця для створення повноцінної їдальні у вашій квартирі, виділення невеликого куточка, в якому можна буде випити кави та повечеряти з гостями, є невід’ємною частиною вашого життя вдома. 

Мешканці невеликих приміщень показали нам, що існує безліч можливостей виявити творчий підхід, коли справа доходить до оформлення обідньої зони серед великої вітальні або навіть у квартирі-студії.

Ознайомтеся із шістьма варіантами, наведеними нижче, для натхнення. 

1. Використовуйте порожній кут вашої вітальні

Не знаєте, як найкраще заповнити порожній кут вітальні? Подумайте, щоб розмістити там свій обідній стіл, як це зробили тут. Навіть якщо у вашому просторі є місце тільки для двох стільців, кінцевий результат буде набагато кращим, ніж кожен прийом їжі за журнальним столиком. Завершіть образ, додавши кумедний світильник та кілька привабливих малюнків. 

2. Використовуйте натуральні матеріали

Щоб зв’язати вашу їдальню з рештою вітальні, прикрасьте її затишними тканинами, як показано на цьому фото. Жоден гість не проти плюхнутися на стілець, обтягнутий м’якою овчиною, це точно.

3. Переставте меблі

Бульте впевнені, що переставивши кілька предметів меблів у своїй вітальні, вона таки зможе вирізати невелике обіднє місце. Отже, огляньте свій простір і стратегічно оцініть свою конфігурацію, перш ніж виключити можливість наявності столу. Куточок, в якому зараз знаходиться рослина або чимале крісло, можна легко перетворити на обідній куточок. 

4. Додати акценти декору

Не бійтеся прикрасити свій обідній куточок, навіть якщо він зовсім невеликий. Подивіться як вдихнули життя у цей куточок свого будинку за допомогою засушених квітів, гарного підвісного освітлення, дзеркала та навіть диско-кулі.

5. Намалюйте арку

У цьому куточку намалювали арку поруч зі своїм обіднім столом, яка є свого роду поділом простору, звичайно ж, додаючи художнього акценту. Креативно розташувати диван так, щоб відокремити його від вітальні, має велике значення. 

6. Спробуйте стіл у стилі бістро

Немає причин, з яких ви не можете максимально використовувати кухонний простір, що не використовується, і поставити невеликий столик для бістро в кутку. Максимально збільште кількість сидячих місць, встановивши невелику обідню лаву, як це зробили тут – вона займає набагато менше місця, ніж додатковий стілець, і виглядає дуже привабливо.

Прокрутити вгору