Процес виробництва та встановлення металевих конструкцій

Металоконструкції займають більшу частину будівельної сфери, адже зустрічаються повсюдно. Вони можуть встановлюватись: у громадських місцях, на приватних територіях, у зонах відпочинку. Від їхньої якості залежить безпека експлуатації, тому при розробці проекту рекомендується звернутися до фахівців. Якщо вам потрібне виготовлення металоконструкцій у Львові, можна скористатися послугами компанії «Ефектбуд». Багаторічний досвід роботи дозволяє реалізовувати завдання будь-якої складності.

Основними типами виробів є: пірси, огородження, каркаси будинків, дорожні знаки, зупинки та багато іншого. Виробничий процес досить складний і потребує професійного підходу. Поетапно, він ділиться на:

  • Розробку проекту з урахуванням побажання замовника. Для цього використовуються сучасні технології, наприклад, 3D моделювання;
  • Підбір матеріалів, здатних витримати потрібне навантаження. 
  • Проводиться розрахунок, та додається «запас»;
  • Монтаж із використанням обладнання;

Вартість виконання замовлення відрізнятиметься, залежно від технічних особливостей майбутньої споруди.

Які існують промислові та побутові металоконструкції?

Виробнича сфера є таким самим масовим споживачем представленої продукції, як і будівництво. До поширених типів споруд відносять:

  • Ангари для зберігання техніки. Вони мобільні, тому за потреби їх можна переміщати;
  • Каркаси господарських приміщень, які можуть бути будь-яких розмірів;
  • Навіси – оптимальне рішення для захисту обладнання від погодних опадів;

Якщо говорити про побутові проекти, що використовуються на приватних територіях або у громадських місцях, то до них можна віднести:

1. Сходи;

2. Перила;

3. Огородження;

Обробка металу спеціальними засобами дозволяє виключити ризики появи корозії. Для забезпечення безпеки експлуатації потрібно не тільки правильно розробити проект, але й виконати монтаж, з умовами стандартів. Без спеціального обладнання не обійтися, тому виникає потреба у зверненні до професіоналів. На ринку представлено безліч пропозицій від різних компаній, через що слід зрозуміти, кому з них можна довіряти.

Звернення до фахівців

Спорудження та встановлення металевих конструкцій – відповідальне завдання, яке можна довірити компанії «Ефектбуд». Вона має багаторічний досвід роботи та здатна реалізувати проект будь-якої складності. За бажанням, можна замовити виробництво побутової, промислової та інших типів металевих конструкцій. Вартість виконання замовлення залежить від масштабів майбутніх робіт. Довірте вирішення цього важливого питання фахівцям, і вам не доведеться турбуватися про безпеку.

Прокрутити вгору