Сірі натяжні стелі: переваги покриття та варіанти дизайну

zCF4dfjNnc3aC9gYUdsA7QPL7zGtkdbmvGS8X1BLTMnFM7OLTUIb3idtD2XYduYVwJyxgXMyHosZx7rtKVsv92GHAuK_hgjfyAhzPeODvUwc_uGaDQ3Y_fPnL_nq4c97VtViNL0evPytepZ5PJ_fptw

Попри те, що сіра барва вважається складною для включення її в інтер’єр, у неї є чимало прихильників. Стіни такого кольору дійсно вимагають ретельно продуманого підходу до стилізації та підбору загальної палітри облаштування. Однак сіра натяжна стеля вимагає менше турбот, адже займає лише одну ділянку в оселі. У вибору такого покриття є свої беззаперечні плюси:

  • Широка гама відтінків та фактур. Це можуть бути як світлі, так і темні чи середньої насиченості тони. Фактуру теж можна вибрати будь-яку. Матові матеріали додадуть стриманості, сатинові – затишку, а глянцеві – справжнього шику.
  • Можливість поєднувати з багатьма іншими барвами. Контрастні чи спокійні комбінації – слово за власником помешкання.
  • Придатність для реалізації різноманітних дизайнів. Сірі полотна дають змогу створити гладку рівну однотонну поверхню, а також чимало оригінальних дизайнів – багатоярусні конструкції, різьблені чи «летючі» стелі й т.д. Димчаста поверхня – чудовий фон для фотодруку. Імітація бетону, тинькування та інших подібних матеріалів підходить для стилю лофт, а візерунки на сірому тлі відмінно доповнять класику.

Сірий тон відноситься до нейтральних, не втомлює людей, які знаходяться у кімнаті, й не спричиняє візуального перевантаження простору. Нерідко таку стелю використовують як альтернативу білому оздобленню. Так, останнє багатьом видається занадто звичним, а щоб підтримувати його показний вигляд, доводиться виділяти більше часу на прибирання.

Для яких приміщень підходять натяжні стелі у сірих тонах?

MZO3pA_FdI8KenaEsq0laO-_xU6Rk4IDpHz5KsGFUhwf7xSpq1XdVdiYifjJ8QfSKEy5dOcdQP9uDGbReIiI4kAphLNP3fiV1ZbJIdR5Oglb2foX0tQwNMUXT4yIdhPPPND9-SWkCoozaFbNawS5_Jk

Сіре полотно універсальне – його можна використовувати при оздобленні перекриття будь-якого місця в оселі, підібравши вдалий дизайн. Так, щоб кімната була затишною, слід «розбавити» інтер’єр яскравими барвами. Це може бути колір дивана, декоративних подушок, штор, килима й т.д.

Замовити натяжні стелі сірого забарвлення є гарним рішенням для просторої вітальні. За таких умов можна облаштувати акцентну нішу з підсвічуванням, яка привертатиме до себе увагу. Також цікавий вигляд матиме глянцеве полотно, у якому відбивається сяйво люстри та точкових світильників.

На кухні сірі плівкові стелі будуть не лише красивим, а й практичним оздобленням. На ньому не буде помітний пил та сліди пару, також не виникне конденсат. Крім цього, ПВХ плівка проста у догляді – її можна піддавати вологому прибиранню настільки часто, наскільки виникає потреба. А точкові або трекові світильники забезпечать комфортний рівень освітлення над робочою та обідньою зонами. Раціонально обрати матове чи сатинове полотно, яке, на відміну від глянцю, не потребує після миття протирання насухо, щоб уникнути слідів води.

Обираючи сіру стелю для спальні, краще обійтися без різких ліній та надмірної насиченості кольору. Світле забарвлення та м’яке світло нададуть кімнаті атмосфери спокою. «Летючий» профіль за периметром стелі створить враження легкості. Як центральне джерело світла варто застосувати люстру з регулюванням рівня освітленості. Якщо кімната досить висока, можна встановити дворівневу конструкцію – біле, бежеве чи світло-блакитне обрамлення урівноважать строгість сірого тону.

У ванній, яка переважно має невелику площу, розумно використати лакову плівку. Це єдина кімната, у якій без пересторог можна собі дозволити темні відтінки сірого – дзеркальний ефект при яскравому підсвічуванні посприяє оптичному збільшенню висоти та площі приміщення.

Прокрутка до верху