Як змінювалися популярні рецепти бургера за останні 50 років

Говорячи про фаст-фуд, ми насамперед уявляємо собі паперовий пакет саше для гамбургера, в якому знаходяться бріош, котлета та овочі. І це не дивно. Сьогодні для бургера не залишилося серйозних конкурентів. Інша вулична їжа все ще відстає. Зрештою, лише «Макдональдс» продає до сотні одиниць бургерів по всьому світу за секунду. Як упаковка може використовуватися паперові пакети для їжі на винос.

У цій статті ми поговоримо про те, чи змінювався рецепт гамбургера за останні 50 років і в чому полягають основні зміни. А якщо вам потрібні крафтові пакети саше в Україні, їх варто купити гуртом через сайт «ТЕРА ПЛАСТ». І якість відмінна, і опт винятково вигідний.

Різні рецепти, один паперовий пакет саше для гамбургера

Існує безліч рецептів бургера. Це пов’язано з розширенням ареалу споживання. Зрештою, класичний американський гамбургер у паперовому пакеті саше на початку минулого століття був яловичою котлетою всередині булочки з соусом. Різноманітність виникла тоді, коли із швидкого перекушування ця їжа на винос у крафтовому пакеті саше «пішла» світом.

Найбільш популярні рецепти:

  • класичний (булочка, котлета, цибуля, маринований огірок, соус);
  • чизбургер (все те саме + сир чеддер);
  • вегетаріанський бургер (замість м’яса тофу чи фалафель);
  • серф-енд-терф (поєднання м’яса та морепродуктів).

Є й варіанти, де замість яловичини у булочці в крафтовому пакеті саше ви знайдете курячу грудку, свинину чи додатковий бекон. В Азії до складу бургера можуть включати місцеві страви, наприклад тонкацу в Японії. Однак, якими б різними не були рецепти, паперові пакети саше для їжі на виніс залишаються найбільш зручним пакуванням, яке варто замовляти гуртом.

Купити крафтові пакети саше для їжі на виніс гуртом у «ТЕРА ПЛАСТ»

Гамбургер у крафтовому пакеті саше для їжі на виніс за останні 50 років став дуже популярний. Існує багато варіацій класичного рецепта. Проте основною зміною ситуації з бургером є поява друку на паперових пакетах саше, та масовий перехід кафе на приготування з напівфабрикатів. Котлети, як правило, готуються гуртом та  поставляються у замороженому вигляді. Це прискорює процес приготування. Страва готується швидко, пакується в паперовий пакет саше «ТЕРА ПЛАСТ»- все, їжа на виніс готова, приємного апетиту.

Прокрутити вгору