11 шикарних ідей для оформлення святкового дня народження

У дитинстві святкування днів народжень — це мода, але чомусь, коли ви стаєте старше, вони починають відходити на другий план. Якщо ні — якщо ви дуже хотіли влаштувати яскраву вечірку на день народження (для себе, свого чоловіка чи свого друга), зараз саме час це зробити.

Є так багато розумних способів відсвяткувати вступ у новий рік життя, які є надзвичайно «грамматичними» та легкими для повторення. Нижче ознайомтеся з цими 11 ідеями декору, які допоможуть вам якомога швидше перейти в режим планування.

01з 11

Використайте дотепні коктейльні серветки

Створити фірмовий коктейль на честь свого дня народження завжди цікаво, але навіщо зупинятися на досягнутому? Розміщення химерних коктейльних серветок, подібних до цих, перетворить вашу подію на справжній момент для Instagram. А ще краще, гості легко зможуть запам’ятати, який напій належить їм після того, як поставили келих, запам’ятавши дизайн на їхній індивідуальній серветці.

02з 11

Додайте квіти до свого столу

Жоден настільний пейзаж не обійдеться без квітів, адже вони додають стільки фарб і життя будь-якому оформленню. Незалежно від того, чи вирішите ви шукати квіти на власному подвір’ї чи просто влаштуєте пробіжку по квітковим крамничкам, вам захочеться захопити різноманітні красиві букети. Поставте їх у різноманітних вазах, розкиданих угорі та внизу вашого столу, і ваш простір виглядатиме надзвичайно гостинним та чарівним.

03з 11

Друк спеціальних меню

Створіть спеціальне меню, яке містить усі улюблені страви почесного гостя, а потім роздрукуйте їх на гарному картоні та покладіть по одному на тарілку кожного. Ваші гості почуватимуться так, ніби вони обідають у шикарному ресторані, і будуть вдячні за детальну інформацію про те, чого очікувати під час кожної страви.

04з 11

Проявіть творчий підхід до презентації їжі

Не забувайте про дрібниці! Маленькі деталі, як-от подача гостям апельсинів замість або разом із шматочком апельсинового торта, зроблять зустріч незабутньою. Зрештою, усі люблять гарну тему!

05з 11

Влаштуйте свято на пляжі

Якщо ви живете поблизу пляжу, подумайте про те, щоб влаштувати вечірку на піску. Вечірка на березі океану з вином і сиром — чудовий спосіб відсвяткувати літні дні народження. Кожен може взяти тарілку та насолодитися сонячною невимушеною зустріччю, а потім зануритися у воду.

Щоб покращити обстановку на пляжі, черпайте натхнення з фотографії вище, де подушки та ковдри створюють зручний, шикарний стіл і стілець.

06з 11

Створюйте спеціальне печиво з роком народження

Незалежно від того, святкуєте ви знаменний день народження чи ні, гості обов’язково закохаться в печиво на рік народження, яке, звичайно, їстівне, але, по суті, виконує роль декору. Розмістіть їх на шикарній тарілці та дозвольте друзям захопити стільки, скільки забажають. Маленькі діти можуть із задоволенням прикрашати своє печиво глазур’ю та посипаннями як вечірку.

07з 11

Цукерковий декор

Наповніть прозору вазу посипаннями квітами (помістіть квіти в окрему посудину) додайте особливого шарму своїй квітковій виставці на святі дня народження . Кінцевий результат такий життєрадісний — і стає ще казковішим, якщо його супроводжувати тортом у квітковій тематиці.

08з 11

Зробіть шикарні картки з місцями

Використовуйте винні пробки, щоб підбадьорити розкладні картки під час обіду у дворі, натхненного вином. Цей підхід доступний і простий у виготовленні своїми руками, але справляє приємне враження. Крім того, гості знатимуть, де сісти під час офіційної трапези.

Використовуйте призначену схему розсадження як можливість представити своїх друзів, які можуть не знати один одного, але можуть мати спільні інтереси.

09з 11

Розкладіть ковдру

Відтворіть пікнік на пляжі у власному подвір’ї, використовуючи кілька м’яких різнокольорових декоративних подушок, низький столик і невеликий килимок, щоб усім було добре та затишно. Ця вечірка мала тему “глемпінг”, а гості також насолоджувалися гарячою какао-станцією.

10з 11

Підсвічуйте номери

Святкуйте цей великий день народження, знайшовши світяться номери, які відображатимуть ваш вік. Вони також стануть чудовим фотореквізитом. Зробіть фотокамеру Polaroid і дозвольте гостям забрати додому кілька спогадів.

11з 11

Створіть атмосферу за допомогою гірлянд

Повісьте ліхтарики на задньому дворі, щоб сидяча вечеря відчула себе надзвичайно особливою подією. Ви навіть можете вибрати різнокольорові пасма святкового відтінку, як-от рожевий або зелений, залежно від того, якому віддає перевагу іменинник.

Прокрутити вгору