7 ідей святкового декору, які не кричать «свято»

Для багатьох перший день листопада – це день, коли варто розкрити святковий декор . Але для сезонного духу, який не має терміну придатності або не суперечить вашій естетиці, вам потрібно стратегічно підходити до святкового декору — вибирайте та демонструйте речі, які не кричать «це святковий декор». 

Дизайнер Келсі Гейвуд із haywoodmade запропонувала нам свої професійні поради , як створити святковий образ, який не заважатиме.

01з 07

Зберігайте колір

Навмисно вибрана колірна гамма підкаже «свята» набагато краще, ніж багатоколірна подушка, вишита курсивом зі святковим привітанням. Дотримуйтеся одного кольору та нахиляйтеся на нього. «Я люблю червоний на свята, особливо рубіново-червоний або винний колір, “, – визнає Хейвуд. Якщо червоного забагато для вашої існуючої колірної гами, виберіть білий або золотий, щоб створити елегантну зимову атмосферу. Або візьміть приклад з Емілі Хендерсон і візерунки. Самі по собі клітка та смужка не є особливою святкові, але в білому, червоному та чорному кольорах вони додають вітальні вишуканого святкового стилю.

02з 07

Будьте повністю природними

Можна з упевненістю сказати, що ваза зі живими квітами чи зеленню ніколи не виглядає хаотично чи безладно. Це ж правило стосується свіжих матеріалів при святковому оформленні. « Натуральні матеріали та справжня зелень — це мій вибір, коли це можливо», — рекомендує Гейвуд. Жива гірлянда — це варіант, який не потребує зусиль і має високу віддачу: «Ви отримуєте запах сосни у своєму домі, і, якщо не драпірувати його над дверним отвором або каміном, вам не потрібно багато роботи».

Евкаліпт, самшит і сосни з довгими голками — чудові варіанти. Крім того, це виглядає святково протягом усього сезону. «Мені подобається користуватися місцевими квітковими магазинами та намагатися стрибнути до них одразу після Дня подяки», — радить Гейвуд.

03з 07

Не додавайте — замініть те, що існує

Святковий декор часто додається до простору, але тоді нічого не віднімається. «Мені не подобається багато безладу, і іноді здається, що святковий декор може стати таким», — пояснює Гейвуд.

Замість того, щоб додавати додаткові елементи, робіть місцями. Змініть наволочки та пледи, килимки та кухонні рушники та стильні аксесуари. Черпайте натхнення від Урсули Кармони з Home Made by Carmona та змініть свій улюблений свічковий дисплей із вотивами у святковій кольоровій гамі. Чим більше ваш святковий декор буде інтегрований у ваш існуючий декор, тим менше він буде нагадувати безлад.

04з 07

Прикрасьте в нейтральних тонах

Червоний і зелений або сріблястий і золотий можуть приголомшити око і наштовхнути на думки про Різдво Hallmark і переддень Нового року « Коли Гаррі зустрів Саллі» . Спробуйте включити святковий декор у нейтральні кольори. Коричневі сніжинки з крафт-паперу, незважаючи на натяки на зимову погоду, про яку ми всі мріємо, майже скульптурні, коли їх повісити на стіну. А певні текстури, як-от важкий трикотаж, пухнасті плетіння та штучне хутро, створюють затишне, святкове відчуття, не демонструючи приналежності до якогось одного свята.

05з 07

Відобразіть акцентні елементи разом

Можна вшанувати традиції святкового сезону, а також зберегти розумність свого декору. Вся справа в застосуванні найсміливішого, найгучнішого святкового декору в цілеспрямований спосіб, як на ялинці. «Наше дерево — це місце, де ми додаємо свій «сентиментальний» погляд на речі», — каже Гейвуд. «Моя мама дарувала мені прикраси щороку після того, як у мене з’явилося власне житло, і я започаткував подібну традицію для своїх дітей. Колекція зростає з кожним роком, і мені це подобається!»

Збалансуйте справді сміливу святкову експозицію, витончено та стримано доповнивши решту декору в кімнаті.

06з 07

Внесіть невеликі зміни

Щоб ваш святковий декор не захоплював увагу, зробіть його гармонійним. Виберіть святковий декор, який природно виглядатиме у вашій існуючій колірній схемі або в ваших цілорічних експонатах. Поставте тарілку на тему Діда Мороза в вітрину вінтажних тарілок на буфеті. Додайте кілька кремових дерев пляшкової щітки до композиції бежевих скульптур. Додайте до квіткової композиції вічнозелені живці або кілька гілок падуба.

07з 07

Влаштуйте “момент Шелфі”

Якщо ви справді хочете виставити предмет, який, по суті, є рекламним щитом для святкового сезону, влаштуйте «момент полиці», як це називає Хейвуд. «Присвятіть набір полиць або невеликий куток кімнати кітчевим речам. Таким чином не схоже, що свята поглинули ваш дім!» — каже вона. Подивіться на ті частини вашого простору, які не є передніми та центральними — дамська кімната, барна стійка, підвіконня над кухонною раковиною — і додайте святкової піци до душі.

Прокрутити вгору