Як закріпити комод на стіні для захисту дітей

За даними Комісії з безпеки споживчих товарів, часто діти помирають від перекидання меблів. Більшість виробників меблів включають набір для кріплення комодів і полиць до стін, але якщо у вас немає набору, ви можете придбати кутові кронштейни в будь-якому магазині обладнання або домашнього ремонту. Закріплення комода просте, займає менше 30 хвилин і може врятувати життя дитини.

Речі, які вам знадобляться

  • Постачається набір фурнітури або 2 кутові кронштейни та шурупи по дереву
  • Анкери для порожнистих стін, 2
  • Шурупи по дереву 5/8″, 2
  • Шайби, 4
  • Ножівка
  • Портативна дриль
  • Викрутка
  • Молоток

Підготуйте комод

Вийміть ящики та звільніть місце перед комодом.

Покладіть комод лицьовою стороною на підлогу – за потреби застеліть передню частину килимком. Витягніть цвяхи з пилозахисної кришки на тильній стороні.

Зніміть пилозахисну кришку та витягніть цвяхи, що залишилися.

Встановіть кронштейни, надані виробником

Вирівняйте кронштейн із попередньо просвердленими отворами всередині комода. Прокрутіть гвинт через шайбу, щільно прикріпивши кронштейн до верхньої частини комода.

АБО встановіть кутові кронштейни, які купуються окремо

Якщо у вас немає кронштейнів, наданих виробником, ви можете придбати кутові кронштейни в будь-якому будівельному магазині або центрі ремонту будинку. Розмістіть кронштейни на нижній стороні верхньої частини комода та позначте отвори.

Порада

Купуючи кутові кронштейни для цього проекту, переконайтеся, що гвинти, які входять до них, не виступатимуть крізь верхню частину комода. При необхідності придбайте додаткові гвинти окремо.

Просвердліть неглибокі пробні отвори за допомогою маленького свердла. Будьте дуже обережні, щоб не просвердлити деревину до кінця.

Закрутіть шурупи через кронштейн у верхню частину комода. Знову ж таки, будьте обережні, щоб не вкрутити гвинти через верхню частину.

Встановіть пилозахисну кришку на місце, щоб перевірити, чи потрібно зробити більшу виїмку для розміщення кронштейна. При необхідності розмітьте розріз.

Розріжте по намічених лініях.

Замініть пилозахисну кришку та прикріпіть її на місце.

Прикріпіть комод до стіни

Тепер, коли у вас є кронштейни, ви готові прикріпити комод до стіни. Використовуйте шукач шпильок, щоб знайти та позначити шпильки в цьому місці. Нахиліть комод і розташуйте його так, щоб принаймні один кронштейн розташовувався на шпильці.

Вирівняйте кронштейн зі шпилькою та позначте отвір для кронштейна.

Закрутіть дерев’яні шурупи через кронштейн і в шпильку.

АБО : якщо в потрібному місці немає шпильки, використовуйте анкери для порожнистих стін. Позначте розташування кронштейнів і просвердліть отвори в стіні.

Вставте порожнистий анкер у кожен отвір.

Розташуйте комод і вкрутіть гвинт через шайбу та кронштейн у порожнистий стінний анкер. Повторіть з іншого боку.

Фінал

Потягніть і потрясіть комод, щоб переконатися, що він надійно прикріплений до стіни.

Встановіть ящики.

Прокрутка до верху