Цей унікальний колір вхідних дверей стане головним у 2024 році

Колір вхідних дверей – це те, що багато хто з нас змінює не так часто, але, згідно з нещодавніми дослідженнями, це може бути те, що ви можете змінити в наступному році.

Наші кольори вхідних дверей можуть здатися несуттєвими, але насправді вони можуть мати величезний вплив на привабливість вашого будинку, а також на загальну вартість вашого майна та загалом на відчуття, яке ви відчуваєте, коли повертаєтеся додому в кінці напружений день.

Але які кольори вхідних дверей будуть найпопулярнішими в наступному році? Якщо ви прагнете бути попереду в стилістиці, здається, що є один колір вхідних дверей, який випереджає решту за популярністю – і це той, якого ви, можливо, не очікуєте.

Чорний, білий і сірий є одними з найпопулярніших кольорів вхідних дверей, і це не дивно – ці відтінки нешкідливі, дешевші в установці та підійдуть майже до будь-якого фасаду будинку чи квартири.

Однак набагато світліший і яскравіший відтінок може випередити цю класику за популярністю до 2024 року, прогнозує дослідження, проведене Magnet Trade. Роздрібний продавець кухонь, столярних виробів, підлоги та дверей поділився, що пошуки на їх веб-сайті за запитом «бузкові вхідні двері» спостерігали найбільше зростання за останні 12 місяців серед усіх кольорів вхідних дверей – і що термін «бузкові вхідні двері» також зріс кількість пошукових запитів у Google зросла на 271% за останні 12 місяців.

Не так вже й дивно, що все більше з нас звертаються до цього веселого кольору.

Добре поєднується як зі світлою, так і з темною зовнішньою фарбою або цегляною кладкою, це універсальний колір, який доповнює різноманітні архітектурні стилі. Це, по суті, більш романтична і грайлива версія сірого, що робить його ідеальним вибором кольору для тих, хто хоче чистих і вишуканих вхідних дверей із вкрапленнями кольору та характеру.

Недавня тенденція до рожевого в інтер’єрах може бути причиною зростання популярності бузку. 

Рожеві вхідні двері також стали рости останнім часом, а бузок є більш м’якою, вишуканою альтернативою інтер’єрному тренду Barbiecore.

Він також пояснив, що якщо ви хочете спробувати це, то бузок — це фантастична ідея для вхідних дверей, оскільки вона навіть може привабити потенційних покупців, якщо ви хочете продати свій будинок.

Бузкові вхідні двері, безумовно, можуть бути хорошим варіантом, якщо вони вписуються в стиль будинку. Крім того, свіжий шар фарби на вхідних дверях, особливо такого нетрадиційного кольору, як бузок, може зробити простір яскравішим і зробити його більш привабливим для потенційних покупців.

Але чому саме бузок так добре підходить для вхідних дверей? 

Бузок має відчуття спокою та тепла, з привабливою енергією, яка не лише покращує візуальну естетику дому, але й створює гостинну атмосферу.

Тож, якщо ви прагнете оживити екстер’єр свого будинку чи просто прагнете справити незабутнє враження на відвідувачів, ви можете розглянути позачасову елегантність бузкових вхідних дверей.

Однак, якщо бузок вам не подобається, рожеві вхідні двері (як уже згадувалося) також можуть справді здивувати. Хоча, якщо ви турбуєтеся про помилки в кольорі вхідних дверей. Тримайтеся подалі від яскраво-рожевих відтінків нещодавнього фільму про Барбі та вибрати більш ніжний пастельно-рожевий, не схожий на бузковий.

Яскраво-рожеві вхідні двері, безсумнівно, підкреслять дизайн і виділять ваш дім. Однак це дуже сміливий вибір кольору, який може не резонувати з усіма та потенційно звузити коло потенційних покупців, коли ви вирішите продати.

Якщо вам подобається яскраво-рожевий відтінок, дерзайте. Але якщо ви шукаєте колір вхідних дверей, який витримає випробування часом і підвищить вашу привабливість, пастельні рожеві тони та пастельні відтінки загалом є надійним і актуальним вибором.

Прокрутити вгору