Особливості систем для розсувних дверей

Хороша розсувна система дверей підійде як для малогабаритних приміщень, так і просторих кімнат. Це стильне і функціональне рішення, яке стає популярнішим з кожним днем.

Головна особливість таких систем – стулки відкриваються не на себе або від себе, а йдуть по напрямних убік. Таким чином, дверне полотно не займає місце в проході.

Є два типи розсувних систем:

  1. Паралельно-зсувні. До них відносяться двері-купе, каскадні, радіусні, внутріпроємні, касетні. Стулки системи йдуть або убік, або в стіну, або відкриваються півколом.
  2. Розсувні складні. Представлені моделями гармошка, коли стулка складається, та «книжкою». 

Розсувна система для міжкімнатних дверей потребує підготовки до монтажу. Бажано готувати проріз під неї ще на етапі ремонту, щоб правильно поставити напрямні. 

Елементи можуть бути класичного типу – тобто частини напрямних приховані декоративною планкою. Відкритий тип, коли всі механізми на увазі, доречний в інтер’єрах лофт. Найстильніший монтаж – прихований. Напрямні сховані в стіні, видно лише дверне полотно. Найкращим рішенням буде звернутися до фахівців за допомогою, можемо рекомендувати https://xn--80ankhk.xn--j1amh/g72267598-razdvizhnye-sistemy-dlya,  як експертів у сфері замків та фурнітури.

Переваги розсувної системи 

Розглянемо плюси:

  • Практично та зручно. Механізм відкривання зрозумілий, немає ручок, що стирчать. Розсувні двері повністю виконують основні функції – розмежувати чи об’єднати простір.
  • Стильне рішення. Підійде для квартири та приватного будинку. Система для розсувних дверей доречна на вході в гардероб, санвузол, спальню, вітальню, робочий кабінет.
  • Можна вибрати різні матеріали. 
  • Помірна ціна: не набагато вища, ніж на стандартні двері.

Двері виготовляють із різних матеріалів. Гармошки часто роблять із пластику, щоб стулки були легкими та швидко складалися. Купе доступні і в склі, і в дереві, і в металі. Для тераси чи балкону доступні металопластикові конструкції.

Варто врахувати, що слабкі місця розсувних дверей це секретність і шумоізоляція. На них не можна поставити гарний врізний замок. Тому якщо вам потрібна захист та приватність, краще ставити звичайні двері.

Також розсувні системи не надто добре ізолюють звук, запахи. Це пов’язано з особливостями конструкції: стулки не можуть щільно прилягати до рами. Тому до кухні такі двері ставити не варто.

Врахуйте особливості відкриття розсувних дверей. Вона повинна ідеально ходити напрямними, щоб бути безшумною. На них рідко ставлять ручки: полотно треба підчепити за виїмку. Це може бути незручним для дітей або людей похилого віку.

Прокрутити вгору