Як очистити москітні сітки, на думку професіоналів

Коли наближається тепла погода, з’являється бажання відкрити вікно і впустити свіже повітря. Але що, якщо це свіже повітря – це більше пилу та сміття, ніж теплий весняний вітерець? Саме тоді ви знаєте, що настав час помити ваші віконні сітки. Очищення москітних сіток — це часто забута справа, яка може подовжити термін служби ваших вікон, покращити якість повітря та покращити огляд. Продовжуйте читати, щоб побачити, як це роблять професіонали.

Як часто потрібно мити москітні сітки?

Частота очищення віконних сіток залежить від того, наскільки вони забруднені, і на це може впливати ряд факторів. Залежно від місця розташування та навколишнього середовища деякі москітні сітки більш схильні до накопичення повітряного бруду та пилу. Якщо у ваші вікна більше вітру чи сміття, або якщо зараз осінь і листя падає з усіх боків, вам доведеться їх частіше мити.

Але якщо вони частіше чисті від сміття, подумайте про більш глибоке очищення один або два рази на рік. Осінь — найкращий час для миття віконних сіток. Це полегшує очищення, а також допомагає прибиранню тривати найдовше… бруд стає важче змити, якщо залишити його на екрані взимку.

Що вам знадобиться

Очищення москітних сіток – це легка робота, яка не вимагає ні навичок, ні спеціальних інструментів. Ось що вам знадобиться для початку.

  • Пилосос з насадкою
  • Вода
  • Оцет
  • Серветка з мікрофібри
  • Щітка з м’якою щетиною

Крок 1. Очистіть, не знімаючи сітку

Під час чищення москітних сіток не завжди потрібно знімати їх із рами, особливо якщо ви чистите їх регулярно. Щоб швидко очистити сітку, спочатку пропилососьте її з допомогою щітки, щоб видалити зайвий бруд або пил.

Спочатку прибирання пилососом заощадить вам додатковий час на прибирання, оскільки ви збираєте будь-який бруд і сміття. Це також зменшить ймовірність того, що цей сипучий бруд/сміття застрягне в щілинах екрана, що призведе до додаткової роботи. забирайся.

Потім збризніть екран сумішшю однієї частини білого оцту та однієї частини води та протріть його вологою тканиною з мікрофібри. Акуратно протріть круговими рухами. Дайте екрану висохнути, перш ніж закривати вікно.

Крок 2. Для глибшого очищення зніміть сітку

Для глибшого сезонного прибирання зніміть сітки з віконних рам і розмістіть їх біля стін будинку чи сараю. Якщо ваші екрани різного розміру, не забудьте позначити, де вони розміщені.

Крок 3: розпиліть, почистіть і промийте сітки

Далі з легким натиском протріть сітки шлангом — занадто високий тиск води може їх пошкодити. Це видалить основну частину бруду та пилу, що застрягли на екранах. Щоб отримати все, що залишилося позаду, вам потрібно трохи зосередитися на прибиранні. Вимийте екран щіткою з м’якою щетиною і м’яким мильним розчином, а потім сполосніть свіжою водою. Ви також можете мити екрани тією ж сумішшю оцту 50-50, що використовувалася для миття їх усередині.

Крок 4: дайте їм висохнути

Після того, як ваші віконні сітки обприскали, почистили щіткою та промили, важка робота закінчена. Тепер вам просто потрібно дати їм повністю висохнути перед повторним встановленням. Перевстановлюючи екрани, переконайтеся, що ви встановили правильний екран для конкретної віконної рами.

Як довше підтримувати москітні сітки чистими

Очищення віконних сіток може здатися непотрібною роботою, але це важливе завдання, яке може продовжити термін служби вікон і покращити якість повітря у вашому домі. Наполегливо рекомендується регулярно чистити й обслуговувати вікна та віконні сітки, щоб усе працювало належним чином. Але як їх утримувати в чистоті після їх очищення?

Є два способи, за допомогою яких можна довше підтримувати свої москітні сітки чистими. По-перше, подумайте про швидке очищення екранів через місяць, як запропоновано в першому кроці. Це збільшить час між глибокими очищеннями. По-друге, не забувайте досить часто протирати підвіконня та рами, оскільки зайвий бруд, що залишився на них, може потрапити на екрани.

Прокрутити вгору