Як працює тензометричний датчик для ваг

Такий елемент, як тензометричний датчик ваги, є найважливішим компонентом сучасного ваговимірювального обладнання. Загалом принцип роботи тензодатчика досить простий. Він є металевою конструкцією, всередині якої знаходяться резистори з електросхемою. Під дією навантаження відбувається механічна деформація, дані про неї передаються на тензорезистори та далі стають інформацією про масу об’єкта, що зважується. Тензометричні датчики можуть мати різні конструкції, кожна з яких найкраще підходить для вагів того чи іншого цільового призначення.

Ми розповімо про переваги тензометричних датчиків ваги. А купити тензодавач в Україні так, щоб ціна тішила, має сенс через каталог Keli: https://keli.ua/. І зараз ви дізнаєтесь чому.

Переваги тензометричних датчиків Keli для ваг

Тензометричні датчики мають безліч переваг. Для початку, цей елемент відповідає за те, що сучасне ваговимірювальне обладнання настільки точне. Як правило, тензодатчики мають клас точності С3, проте є точніші пристрої. Крім цього, варто відзначити, що тензометричний датчик ваги:

  • відрізняється різноманітністю конструкцій;
  • виготовляється із сплавів, стійких до впливу навколишнього середовища;
  • має високий рівень захисту від пилу та вологи.

Також варто сказати, що, якщо йдеться про ваги, що включають кілька тензометричних датчиків, вихід з ладу одного з них не стане критичним. Зрозуміло, це не стосується ваговимірювального обладнання, розрахованого на мале навантаження, яке використовує всього один одноточковий тензодавач.

Купити тензометричний датчик ваги для ваговимірювального обладнання в Україні

В Україні варто купити тензометричні датчики ваговимірювального обладнання саме через каталог Keli одразу з кількох причин. По-перше, йдеться про виробника. Ціна відповідно буде максимально вигідною, а гарантії якості – надійними. По-друге, в каталозі можна знайти не тільки тензодатчики різних конструкцій, включаючи і вузькопрофільні. Також бренд пропонує вагові індикатори, дублюючі табло та інші компоненти сучасних вагів.

Зрештою, команда Keli займається не лише реалізацією тензодавачів ваги та інших комплектуючих, а й виготовленням вагів різної складності та цільового призначення під ключ. Ознайомитись із вже виконаними проектами можна на сайті.

Прокрутка до верху