Яких правил варто дотримуватись при торгівлі криптовалютними ф’ючерсами?

Одним із самих затребуваних інструментів сучасного ринку цифрових активів можна вважати ф’ючерси на криптовалюту. Цей деривативний продукт дає можливість підвищити майбутню прибутковість свого портфелю за рахунок спекулювання на зміні вартості цифрових монет та при використанні кредитного плеча, якщо ви впевнені в результативності власної торгової стратегії.

Ф’ючерсна торгівля: правила та підходи

Проведення торгових операцій з цим інструментом передбачає ряд особливостей, через які такий підхід – оптимальний для трейдерів, які вже знайомі з ринком та вміють його «відчувати». Основні моменти, на які варто звернути увагу, використовуючи ф’ючерси на Біткоін або інші криптовалюти:

  • Ретельне дослідження крипторинку.

Перед початком торгівлі ознайомтесь з ринком ф’ючерсів, проаналізуйте його історію, ринкову динаміку та фундаментальні фактори, які впливають на ціни.

  • Стратегія торгівлі.

Сформуйте власну стратегію на основі ретельного аналізу ринку ф’ючерсів. Включіть у неї вихідні та вхідні сигнали, управління ризиками та варіанти перерозподілу капіталу.

  • Управління ризиками.

Визначте свою стійкість до ризику та встановіть максимальний можливий ліміт втрати для кожної угоди. Використовуйте стоп-лоси та тейк-профіти, щоб автоматизувати управління ризиками та максимально вигідно використовувати ф’ючерси на криптовалюту.

  • Диверсифікація.

Розподіліть свій капітал між різними активами та стратегіями, щоб зменшити загальний ризик.

  • Слідкуйте за ліквідністю.

Перед входом в угоду переконайтеся, що ринок має достатню ліквідність, щоб забезпечити можливість входу та виходу з позицій без значних втрат. Найбільш популярними сьогодні є Біткоїн-ф’ючерси. Аналогічні контракти на інші активи можуть мати нижчу ліквідність, тому завчасно ознайомтесь з особливостями деривативів на конкретну криптовалюту, яка вас цікавить.

Ф’ючерси – це безпечно?

Особливість деривативних інструментів – отримання прибутку за рахунок роботи відразу декількох умов. Ф’ючерс – це зручний варіант, якщо ви вмієте аналізувати та керувати ризиками. Вони дають змогу покращити якість та розмір заробітку, захистити свої активи від втрати, сформувати інвестиційний портфель, який буде адаптований до ринкових умов.

Біткоїн – це одна з монет, яка активно використовується в ф’ючерсних контрактах та становить основу криптопортфелів. Зверніть увагу, що умови застосування ф’ючерсів можуть різнитися в залежності від криптобіржі. Проаналізуйте, які терміни, ціни, комісії пропонує торгова платформа та порівняйте з аналогічними параметрами на інших площадках.

Прокрутка до верху