Коли застосовують редуктор з нижнім розташуванням черв’яка

Двигун редуктор черв’ячний користується високим попитом і застосовується в різних сферах нашого життя. Він може мати різні розміри. Найважливішими елементами такого редуктора є черв’ячна пара, що складається з гвинта (черв’яка) та косозубого колеса, що називається черв’ячним колесом. При цьому, залежно від конструкції, ці дві деталі можуть по-різному розташовуватись відносно одна одної. Наприклад, електромотор із черв’ячним редуктором може бути з верхнім, нижнім та бічним розташуванням черв’яка щодо колеса. Найчастіше в устаткуванні зустрічаються два останні варіанти. Відмінністю є швидкість редуктора. Якщо вона нижче 5 м/с, можна використовувати електродвигун із черв’ячним редуктором, в якому черв’як розташований знизу або збоку. Якщо вище 5 м/с – лише пристрій із верхнім розташуванням черв’яка.

Переваги електромотора із черв’ячним редуктором

Хоча черв’ячна передача відома людству вже давно, вона не втрачає своїх позицій. Це з особливостями, як технічними, і експлуатаційними. Наприклад, будь-який електродвигун із черв’ячним редуктором характеризується:

  • дуже плавною роботою;
  • мінімальним шумоутворенням;
  • здатністю до самогальмування;
  • високим передатним числом.

До того ж, хоча електромотор із черв’ячним редуктором менш стійкий до зношування (порівняно з іншими типами передачі), він дуже дешево коштує, навіть якщо це не ціна від виробника.

На даний момент двигун редуктор черв’ячний застосовується у побуті, сільському господарстві, а також у промисловості різної спеціалізації.

Купити електродвигун редуктор черв’ячний від виробника

Щоб вигідно замовити електромотор із черв’ячним редуктором з будь-яким положенням черв’яка щодо колеса, варто ознайомитись з асортиментом з каталогу компанії ТОВ «Електродвигун». В наявності завжди представлений багатий вибір якісної продукції. Електродвигун із черв’ячним редуктором, придбаний через даний сайт – це гарантована якість.

До того ж кожен двигун редуктор черв’ячний пропонується з повним пакетом супровідної документації та гарантійним талоном. Крім обладнання для передачі крутного моменту, ви також зможете підібрати різні комплектуючі, які знадобляться надалі для проведення технічного обслуговування.

Прокрутка до верху