3 простими кроки, щоб схуднути до літа

Дні вже стають довшими, і тепер, коли ми в середині березня, температура також підвищується. Але з початком весни літо набагато ближче, і незабаром ми всі покажемо трохи більше шкіри. Якщо ви хочете почати свою подорож до потепління, ще не пізно, і кілька невеликих змін можуть мати великий вплив на досягнення ваших цілей.

Читайте далі, щоб дізнатися про «три простих кроки», які фітнес-тренер рекомендує для схуднення до літа.

1. Гейміфікуйте свою діяльність

Найгірше, що ви можете зробити, починаючи свою подорож до схуднення, це спробувати досягти нуля до 100 за ніч. Натомість ви можете зробити кілька легких змін, які принесуть вам результат перед літнім сезоном. Навіть краще, вони не вимагають від вас змінити кожен аспект свого життя.

Вам ніколи не доведеться проводити години в тренажерному залі, але ви повинні рухати своє тіло, і те, як я люблю робити це зі своїми клієнтами, полягає в тому, щоб поставити собі виклик. Це може бути кроковий виклик або щонайменше 30 хвилин вправ щодня.

Щоб заохотити себе виконати це завдання, ви стимулюєте себе винагородою або призом.

Припустімо, ви впоралися зі своїм завданням принаймні 30 хвилин активності протягом чотирьох днів поспіль, ви можете винагородити себе педикюром, пінною ванною чи чимось, що вас спокушає.

2. Дотримуйтеся правила однієї ложки

Далі в рекомендаціях слід дотримуватися правила однієї ложки під час їжі.

Замість того, щоб намагатися змінити весь свій раціон за одну ніч, почніть з додавання однієї ложки фруктів або овочів до ваших поточних страв. Трохи психології: з часом це посилиться і допоможе вам приймати більш здорові рішення щодо їжі в майбутньому.

3. Надайте пріоритет сну

Третє й останнє правило, яке є нашим улюбленим, стосується сну.

Сон важливий з багатьох причин, але недолік сну може спричинити справді серйозний збій у ваших гормонах, що може спричинити перепади настрою, божевільну тягу тощо. Отримання щонайменше семи годин сну на добу збільшить природну здатність вашого тіла спалювати жир.

Прокрутка до верху