10 найпопулярніших продуктів, які змушують вас набирати вагу

Якщо ви намагаєтеся стежити за своєю вагою або скинути кілька кілограмів напередодні літа, ви знаєте, що дієта є вирішальним компонентом. Було б гарною ідеєю скоротити вибір менш поживних продуктів, є кілька продуктів, про які ви можете навіть не знати. Вони перешкоджають досягненню ваших цілей щодо втрати ваги та фізичної форми. Жоден із цих варіантів їжі не обов’язково є «поганим», вони просто «підступно калорійні». Отже, якщо ви набрали вагу, яку, здається, не можете порахувати, або просто не бачите результатів, незважаючи на дієту та план фізичних вправ, вам варто переглянути список.

Прочитайте 10 найкращих продуктів, які змушують вас набирати вагу.

1. Мафіни

Мафіни займають перше місце в списку.

Ви знаєте ті кекси, які такі великі, смачні, смачні та такі смачні на сніданок? Я хочу, щоб ви вгадали, скільки калорій в одному з них. Якби ви вгадали від 700 до 900 калорій, тоді ви мали б рацію. Це все одно, що з’їсти шматочок торта на сніданок — це дуже смачно, але калорійніше.

2. Гранола

Також у списку є гранола, яку ви можете додати до свого смузі чи йогурту вранці, щоб отримати додатковий хрускіт. Однак, якщо ви не відмірюєте свої порції, ви можете споживати набагато більше калорій, ніж планувалося.

Чашка граноли може споживати від 400 до 500 калорій. Тож переконайтеся, що ви уважно читаєте етикетки та точно вимірюєте, тому що це не так низькокалорійно, як ви думаєте.

3. Горіхи

Також попереджаємо про горіхи.

Звичайно, вони дуже поживні, але чашка цього смаженого мигдалю містить 680 калорій. Горіхи дуже поживні, тому не виключайте їх повністю зі свого раціону, просто переконайтеся, що ви добре контролюєте порцію.

4. Арахісове масло

Подібним чином попереджаємо про арахісове масло, ще одну підступну їжу, яка може додати калорій.

Я хочу, щоб ви пішли в свою комору і виклали ложкою те, що, на вашу думку, є однією порцією. Дві столові ложки отримають приблизно 200 калорій, і я можу вам сказати, що я можу з’їсти набагато більше, ніж 2 столові ложки. Тож переконайтеся, що ви вимірюєте його точно, тому що його легко перевершити.

5. Сухофрукти

Ще один варіант, який ви обираєте, і який, здавалося б, є здоровим, це сухофрукти. Хоча це не обов’язково погано для вас, це ще одна закуска, яка може призвести до того, що ви наберете кілограми або не зможете рухати ваги.

Вони не тільки дуже калорійні, але й зазвичай містять багато доданого цукру. Навіть фініки — чашка фініків містить близько 400 калорій.

Але крім цих факторів, занадто багато сухофруктів також може порушити ваше травлення.

6. Паста

Макаронні вироби є основним продуктом у кожному списку заборонених способів схуднення, але все залежить від поміркованості.

Номер шість у цьому списку — макарони, не тому, що вони шкідливі, а їх справді легко переїсти. Тож наступного разу, коли ви будете готувати пасту, обов’язково відміряйте заздалегідь, щоб побачити, як насправді виглядає ця порція 50 грамів.

7. Чіпси

Якщо ви любите перекусити солоним, чіпси, швидше за все, вам сподобаються. Але ми називаємо це ще однією їжею, яка підкрадеться до вас з точки зору калорійності.

Я хочу, щоб ви перевірили ці тортилья чіпси. Одна порція містить лише сім чіпсів — коли востаннє ви їли лише сім чіпсів?

8. Заправка для салату

Це здається нелогічним, адже ви все-таки їсте салат. Але якщо ви скидаєте зелень і овочі в заправці, це може зірвати ваші цілі.

У нас виникають проблеми з цим, якщо ви не вимірюєте його. Тож, як правило, одна порція становить близько 2 столових ложок, але може бути дуже легко зробити, щоб 2 столові ложки перетворилися на 4″.

9. Алкоголь

Яким би розчаруванням це не здавалося, алкоголь є ще однією їжею, від якої ви можете набрати вагу, і це не лише через додавання калорій.

Це, ймовірно, очевидно, тому що, звичайно, це будуть додаткові калорії, але коли у вас дефіцит калорій і ви намагаєтеся спалити жир, коли ви вживаєте алкоголь, ваше тіло має припинити метаболізм. жиру, щоб пройти через алкоголь, тож він фактично блокує вашу здатність втрачати жир під час вживання алкоголю та трохи після нього.

Пийте його з обережністю, особливо коли у вас дефіцит калорій, і, звичайно, переконайтеся, що ви вимірюєте їх, якщо наливаєте власні склянки.

10. Харчування в ресторанах

Дуже легко перевищити кількість калорій, коли ви їсте поза домом, навіть не усвідомлюючи цього.

Прокрутка до верху