12 побутових хитрощів, які заощадять масу часу та енергії

Дрібні нестиковки в побуті забирають багато часу, який краще витратити на більш приємні заняття. Ось чому важливо знати деякі повсякденні хитрощі, що дозволяють заощадити час, наприклад, як використовувати совок, щоб полегшити миття підлог, або альтернативні способи використання фена чи старої електричної щітки.

DM  зібрав 12 лайфхаків, які дозволяють Вам витрачати більше часу на сім’ю, на хобі та на себе.

1. Видаліть етикетки феном

Деякі набридливі етикетки погано відокремлюються від банок, незважаючи на всі ваші зусилля. Наступного разу спробуйте висушити етикетку чи цінник феном. Це повинно допомогти.

2. Протягніть нитку в голку долонею

Сперечаємося, ти робив це неправильно все своє життя. Покладіть нитку на долоню так, щоб вона лежала рівно. Чи не тягніть. Тепер візьміть голку в руку, поверніть її так, щоб її нижня половина була звернена до нитки. Проведіть голку вздовж нитки та розправте її. Більше ніяких косоокій!

3. Використовуйте фольгу, щоб зберегти банани

Більше днів для дорогих бананів! Термін придатності цих фруктів збільшиться, якщо ви накриєте їхньою фольгою, як показано на зображенні.

4. Латекс та клей роблять диван новим

Ваш диван покритий котячою чи собачою вовною? Ми знаємо найкращий спосіб позбутися його. Просто нанесіть 1-2 краплі клею на латексні рукавички і проведіть рукою по канапі. Вуаль!

5. Чистіть плитку електричними зубними щітками

Мабуть, у вас завалялася стара електрична зубна щітка. Використовуйте його знову! Дуже зручно зачищати важкодоступні шви між плиткою.

6. Змочіть насадку для душу оцтом

Щоб очистити насадку для душу від накипу, оберніть її пакетом з оцтом і залиште на ніч. На ранок накип повністю зникне.

7. Використовуйте місце для зберігання взуття для засобів для чищення

Ми зберігаємо засоби для чищення скрізь: під раковиною, в спеціальній шафі, біля пральної машини і т. д. Але наші проблеми зі зберіганням нарешті вирішені! Використовуйте підвісну полицю для взуття, щоб легко зберігати всі ваші засоби для чищення.

8. Пружинки від ручок захищають зарядні пристрої

Усім нам іноді доводиться купувати нові зарядні пристрої. Це так марнотратно і дратує, чи не так? Щоб уберегти зарядні пристрої від небажаного перекручування та поломки, використовуйте пружину від старої авторучки.

9. Помістіть LEGO у рідке мило

Ваші діти ніколи не миють руки? Зробіть його більш цікавим, додавши трохи веселощів у пляшечку з рідким милом. Ви можете покласти кілька LEGO або інші маленькі іграшки, які є у ваших дітей в ігровому скриньці. Насолоджуйтесь!

10. Поставте склянку з водою в мікрохвильову піч.

Немає нічого кращого, ніж насолодитися божественним смаком учорашньої піци. Але коли ви розігріваєте залишки в мікрохвильовій печі, вони висихають і стають твердими і несвіжими. Наступного разу спробуйте поставити склянку води разом із піцою або пирогом, який ви розігріваєте. Ви можете подякувати нам пізніше.

11. Використовуйте щітку із шуруповертом

Прикріпіть щітку до дриля, і прибирання стане більш ефективним і швидким. Геніальна ідея!

12. Совок для миття

Налити воду у відро завжди складно, чи не так? Особливо якщо наливати з-під крана в раковині. Спробуйте помістити совок під кран, як показано на малюнку. Ура! Більше ніякого безладдя через пролиту воду.

Яка порада вам сподобалася найбільше? Можливо, у вас є свої лайфхаки? Поділіться ними з нами у коментарях!

Прокрутка до верху