9 найкращих добавок для смузі

Фруктові та овочеві смузі, наповнені клітковиною, вітамінами та мінералами, чудово доповнять ваш раціон. Але щоб отримати максимальну користь від смузі, ви можете подумати про додавання добавок, які зміцнять ваше здоров’я.

Ви можете споживати все це поза смузі, але я особисто люблю вдосконалювати смузі та отримувати відразу купу важливих добавок без необхідності приймати жменю таблеток. Ви не можете спробувати добавки, і я люблю знати, що мій смузі наповнений перевагами!

Готові вивести свій смузі на новий рівень? Це вісім найкращих добавок для оптимального харчування.

1. Протеїновий порошок

Найпопулярнішою добавкою до смузі, яка доступна в більшості магазинів смузі, є білковий порошок.

Білок необхідний для відновлення та росту м’язів, а додавання протеїнового порошку до смузі — це простий спосіб задовольнити щоденні потреби в білку. Білковий порошок також має деякі менш відомі переваги.

Це також допомагає збалансувати кількість грамів вуглеводів, які, ймовірно, уже є частиною смузі. Поєднання таких макроелементів, як білок, разом із вуглеводами допомагає уповільнити всмоктування цукру в кров, що може не тільки допомогти стабілізувати рівень цукру в крові у тих, з діабетом, але також може допомогти людям залишатися ситими протягом більш тривалого періоду часу.

Незалежно від того, чи є ви завзятим спортсменом, літньою людиною, людиною, яка щойно перенесла операцію, або, можливо, ви намагаєтеся схуднути, важливо досягти своїх цілей щодо білка, щоб зберегти здорову м’яку масу тіла.

Прагніть споживати 75-100 відсотків ваги свого тіла в грамах. Наприклад, жінка вагою 63 кілограми повинна прагнути до 55-63 грамів білка на день. Совка білкового порошку може містити 20-30 грамів на ложку, що допоможе вам наблизитися до вашої щоденної мети.

2. Омега-3 жирні кислоти

Більшість людей не отримують достатньо омега-3 жирних кислот у своєму раціоні. Ось чому це ще одна чудова добавка для смузі.

Вони містяться в риб’ячому жирі або олії водоростей для тих, хто не їсть рибу. Вони містять омега-3 жири, EPA та DHA, які особливо корисні для здоров’я серця та мозку, одночасно відіграючи певну роль у боротьбі із запаленням.

Рекомендуємо додавати такі інгредієнти, як насіння льону, конопель або чіа, які містять інший тип омега-3, але вони ще кращі як джерело клітковини та інших важливих поживних речовин.

Пропонуємо подрібнити ці добавки, перш ніж додавати їх у ваші смузі. Коли насіння льону подрібнити, воно розкриє всі свої переваги для здоров’я. Якщо насіння льону не подрібнити, воно, ймовірно, пройде прямо через травну систему, не вивільняючи всіх своїх переваг для здоров’я.

3. Листова зелень

Додавання до смузі листової зелені, наприклад шпинату або капусти, може значно змінити смак і консистенцію. Якщо ви прагнете отримати деякі переваги, не змінюючи смаку, порошки зелені можуть допомогти.

Зелені порошки зазвичай містять суміш зелені, як-от шпинат, спіруліна, капуста та хлорела. Вони часто багаті мінералами, вітамінами, фітонутрієнтами та антиоксидантами, які можуть допомогти доповнити якісну дієту та допомогти заповнити прогалини в поживних речовинах.

4. Пробіотики

Експерти кажуть, що додавання пробіотиків у ваш смузі – це чудовий шлях до гарного здоров’я кишечника.

Пробіотики — це бактерії, які корисні для здоров’я вашого кишечника та імунної системи. Хоча додавання пробіотичної добавки до смузі не є заміною природного додавання їх через волокнисті фрукти та овочі та ферментовані продукти, це може бути надійним доповненням до того й іншого.

Особисто я не люблю приймати безліч добавок, але я знаю, наскільки потужними є пробіотики, тому я люблю додавати пробіотичний порошок без смаку в свій смузі.

5. Клітковина

Однією з найкорисніших властивостей смузі є високий вміст клітковини. Якщо ви хочете подвоїти переваги, Ви можете додати порошкоподібну клітковину.

Клітковина необхідна для гарного травлення та регулювання рівня цукру в крові. Додавання харчових волокон до смузі може покращити травлення та довше відчувати ситість.

Вживання клітковини в смузі може бути корисним для тих, хто потребує допомоги у задоволенні щоденних потреб у клітковині, а це більшість населення, оскільки клітковина вважається однією з недостатніх поживних речовин.

6. Колаген

Пептиди колагену мають низку переваг для здоров’я, зокрема покращують стан шкіри та кісток. Коли рівень природного колагену низький, ви можете помітити більше зовнішніх ознак старіння, таких як зморшки та в’ялість шкіри, і внутрішні ознаки старіння, такі як болі в суглобах і кістках.

З віком виробництво колагену природним чином зменшується, але є деякі реальні переваги та дані, які підтверджують включення колагену для здоров’я волосся, шкіри та суглобів.

7. Екстракт зеленого чаю або матчу

Екстракт зеленого чаю може зменшити запалення, знизити артеріальний тиск і допомогти контролювати вагу.

Хоча деякі люди віддають перевагу екстракту зеленого чаю в рідкій формі, рекомендуємо спробувати матчу, рослинну сполуку, що міститься в зеленому чаї, яка має багато його переваг.

Матча може бути чудовим доповненням до смузі, тому що фрукти можуть приховати смак, який не подобається деяким людям, додаючи при цьому величезну кількість антиоксидантів.

8. Вітамін D3+K2

Багато людей відчувають дефіцит вітаміну D3, вибір суміші вітамінів D3 і K2 може допомогти оптимізувати засвоєння та допомогти перенести кальцій у кістки.

Цей вітамін необхідний майже всім. Це впливає на настрій, імунітет, здоров’я кісток і загальний стан здоров’я.

9. Інулін

Нарешті рекомендуємо додавати порошок інуліну, який є типом пребіотика, який природним чином можна знайти в ряді фруктів і овочів, включаючи банани, пшеницю, цибулю, цибулю-порей, артишоки та спаржу.

Інулін — це потужна добавка, яка має безліч переваг для здоров’я. Мені подобається, що він знижує рівень цукру в крові, зменшує фактори запалення, покращує здоров’я кишечника та знижує «поганий» холестерин ЛПНЩ. Це також позитивно впливає на обмін речовин, настрій і втрату ваги.

Прокрутка до верху