Надихніться цими трендами кольорів штор на 2022 рік, які підійдуть до будь-якого дому!

Не завжди потрібні серйозні зміни для досягнення іншого інтер’єру кімнати, порт’єри часто можуть виконувати цю функцію, крім свого сонцезахисного аспекту. Тож знайомимося з трендами кольорів штор на 2022 рік, які підійдуть до будь-якого стилю.

КОРИЧНЕВИЙ

Коричневий входить в тренди кольорів штор, тому що він чудово підходить для відтворення спокійного та комфортного середовища. Вибирайте шоколадні кольори, оскільки вони створять надзвичайно розслаблюючий настрій, разом зі світлими дерев’яними меблями коричневий стає елегантним і потужним, доповнюючи один одного.

БІЛИЙ

Це улюблений колір для тих, хто любить більш мінімалістичний стиль. Це один із трендів кольору штор, який привносить у простір більше спокою та легкості, створюючи відчуття очищення.
Щоб надати простору більш романтичний вигляд, просто поєднайте його з пастельними відтінками, і ви отримаєте такий ефект. Вибираючи цей колір для штор, ми повинні звернути увагу на те, що це колір, який легко забруднюється, і тому його потрібно часто прати. Однак вони добре виглядають практично з будь-яким кольором, оскільки існує безліч відтінків білого, які можуть гармонійно вписатися.

БІРЮЗА

Бірюзовий колір може бути одним із найяскравіших трендів штор 2022 року, адже він добре впишеться в будь-який інтер’єр, оскільки поєднується з будь-яким основним тоном.

СІРИЙ

Цей колір вже кілька років залишається в тренді кольору штор, тому що він підходить до будь-якого стилю, а точніше до стилю мінімалізм і може варіюватись у таких відтінках: графіт, металік, класичний сірий та перлинно-сірий.

ЖОВТИЙ

Після цього періоду пандемічної погоди ми найбільше хочемо радості в нашому домі, і деякі жовті штори можуть змінити ситуацію, дозволяючи позбутися найбільш депресивного настрою та розпочати день більш весело, тому цей колір входить в список трендів кольору штор на цей рік.

>> Що ви думаєте про цей список тенденцій?<<

Прокрутка до верху