Розподільча коробка як невід’ємний елемент електропроводки

Розподільча коробка – це спеціальний електромонтажний виріб, який використовується для прокладання проводів і виконує функції вимикача. Завдяки даним приладам протягують кабелі до кількох точок живлення, в яких знаходяться різноманітні електроприлади: освітлення, техніка, вимикачі тощо. Якісні розподільні коробки можна купити за посиланням https://ital-tecno.com.ua/ru/korobki-rozpodilychi/ в інтернет-магазині «Італ-Техно».

Класифікація розподільчих коробок

В сучасному світі розподільна коробкає незамінним елементом побутових і промислових електромереж. У ньому розміщуються гілки і сполучні лінії. Такі пристрої запобігають негативному впливу пилу, вологи і прямих сонячних променів на кабелі та дозволяють людям легко отримати доступ до необхідних комунікацій, коли це необхідно. Існують такі види розподільних коробок:

  1. Внутрішні – монтуються в стіну або гіпсокартон. Для додаткової стійкості на зовнішній стороні коробки можна використовувати спеціальні елементи. 
  2. Зовнішні – їх кріплять до стіни за допомогою зовнішніх чи внутрішніх отворів на корпусі. Для встановлення натяжних ліній, для надійної фіксації використовуються спеціальні кріплення.

Матеріал виготовлення та особливості розподільних коробок

Бокс виготовлений тільки з матеріалів, які забезпечують надійний захист від зовнішнього механічного впливу протягом всієї експлуатації. Це пластик або метал. Розподільна коробка має спеціальну кришку оснащену ізоляційною прокладкою. Вхідний торець виробу герметичний і має високий ступінь пило- та газозахисту. 

Завдяки міцному металевому корпусі під час виникнення пожежі знеструмлюється електропроводка. Коробки виготовлені з сучасного міцного пластику, тому гарантують надійний захист від пожежі. Такі матеріали, як формований фторопласт і поліпропілен, можуть протистояти впливу різних хімічних речовин. 

Головною особливістю неметалевих розподільних коробок є те, що вони можуть тривалий час перебувати в умовах підвищеної вологості. Металеві моделі забезпечують більш надійне кріплення проводів та кращий захист від зовнішніх факторів. Найчастіше їх застосовують в складських та виробничих приміщеннях. Пластикові електророзподільні коробки оснащени гумовим ущільнювачем, планками і болтами, вони гарно підходять для квартир та будинків.

Розподільні прилади встановлюють не тільки для запобігання пожежі, але й для захисту з’єднань проводів від механічних пошкоджень, а також від впливу зовнішніх факторів. Різні моделі коробок можуть відрізнятися кількістю входів і діаметром отвору для кабелю. Існує декілька форм розподільних коробок: 

  • круглі; 
  • квадратні; 
  • прямокутні. 

Розмір пристрою визначається залежно від конкретних умов використання. Ці коробки оснащені технологічними отворами для монтажу електричних схем. Якісні та недорогі розподільні прилади можна замовити в інтернет-магазині «Італ-Техно».

Прокрутка до верху