сантехнические перегородки_2

Сантехнічні перегородки, як гідна альтернатива окремим кабінкам

Сантехнічні перегородки – це всі ті конструкції, що використовуються в офісних туалетах для відокремлення однієї кабінки від іншої.

Основна перевага цих перегородок, що вони дуже швидко монтуються і не вимагають особливих фізичних сил. Сантехнічні перегородки можуть бути з вологостійкої деревно-стружкової плити (ДСП), різних по сплаву та товщині алюмінієвих профілів та різноманітної фурнітури.

Багато фірм займаються виготовленням та монтажем таких сантехнічних перегородок.

Вони пропонують відразу кілька видів сантехнічних перегородок, залежно від місця їх застосування та відвідуваності у числівнику. Треба згадати ще й те, що багато торгових центрів та клубів вже давно відмовилися від використання раніше популярних окремих туалетних кабінок (як і душових). Вони дуже затратні за своєю собівартістю, та й монтуються довго за часом.

сантехнічні перегородки

А ось сантехнічні перегородки і коштують набагато дешевше, легко встановлюються на своє місце призначення, і мають цілу низку позитивних переваг перед раніше згаданими окремими кабінками.

сантехнічні перегородки_1

— По-перше, можливість товщини перегородки зросла до 16 мм, тоді як окрема кабінка суворо обмежена у цьому аспекті. Наповнювачі для перегородок можуть бути різні: від вологостійкого ДСП до модних сендвіч-панелей.

— По-друге, спеціальна технологія дозволяє застосовувати будь-яке колірне забарвлення, що значно підвищує попит на перегородки в тих місцях, які розраховані на щоденне численне відвідування покупцями або клієнтами (офіси, більярдні зали, торгово-розважальні центри, кінотеатри, ресторани, виставкові комплекси та багато іншого).

сантехнічні перегородки_3

Як бачите, сантехнічні перегородки набули заслуженої популярності та попиту.

Коментарі