стандартная ванная

Нестандартні рішення для стандартної ванної кімнати

Проблеми стандартних ванних кімнат – тіснота, незручність планування, відсутність можливостей вмістити всі потрібні предмети.

Незатишне довге приміщення з ванною вздовж довгої стіни та унітазом у торці кімнати – результат безглуздого проекту. Що можна із цим зробити?

Кутова ванна або ванна, поміщена вздовж короткої стіни, вивільняють значне місце, яким слід розумно розпорядитися.

Не поспішайте заповнити його меблями, якою б функціональною вона не була, або вносити в інтер’єр зайві часом декоративні елементи! Адже простора ванна – це те, чого ми прагнемо, уникаючи спочатку незручного типового проекту. Прикрасити стандартну ванну можна мозаїчним панно на стінах і підлозі, ліпниною на стелі і незначною кількістю найнеобхідніших аксесуарів.

Тепер до питання розміщення пральної машини.

Важко уявити дизайн інтер’єру, в який спочатку гармонійно вписується це чудо-техніки. Так чи інакше, доводиться йти на компроміс, пропонуємо свіже рішення – розмістіть «стиралку» у коморі або шафі-купе у передпокої. Таким чином, відразу вбивається пара зайців – зберігається маса вільного місця у ванній, створюється міні-пральня.

Якщо у квартирі потрібен бойлер, то постарайтеся вибрати зручну модель, щоб розташувати її під стелею.

Не вдалося? Тоді включайте фантазію, цей нудний предмет, цілком може стати окрасою інтер’єру, якщо прикрашати його розписом або мальовничим краєвидом.

Не варто відмовлятися від повноцінної ванни.

Душова кабіна або сидячий варіант лише вимушений компроміс. Пропонуємо економити місце у стандартній ванній з багатофункціональними предметами «два в одному» – під раковиною можна розмістити комод, в якому передбачити відсік для комунікацій, тоді в інші ящики вміститься вся необхідна косметика та парфумерія. До речі, якщо не закладати ванну кахлем, то під нею цілком можна організувати місце для зберігання необхідних побутових дрібниць.

Одним словом, якщо зважити на всі нюанси планування і нестандартно підійти до проблеми, то при мінімумі зусиль можна розробити авторський проект стандартної ванної кімнати, яка стане предметом заздрості ваших гостей.

Прокрутка до верху