выбор кухни

На що слід звернути увагу при виборі кухні?

Основними факторами, що впливають на вибір кухонних меблів, є зручність використання, а також раціональне використання відведеного місця.

На сьогоднішній день до уваги замовника представлені всілякі варіанти та можливості, що дозволяє йому втілити в життя найкращі проекти. Представлений широкий вибір матеріалів та моделей, комплектуючих та аксесуарів. За бажанням замовника, кухонні гарнітури можуть бути куплені у готовому вигляді або виконані на замовлення.

Насамперед самим господарям слід визначитися з тим, якою б вони хотіли бачити власну кухню.

Точне вимірювання приміщення дозволить скласти приблизний план розміщення шафок і поличок вашої майбутньої кухні. Для зручності замовників існують певні стандартні розміри та модифікації основних моделей кухонних гарнітурів, що дозволить скласти найреальніший план майбутньої кухні.

Кухня може бути виконана у будь-якому стилі.

Це повністю залежить від вашого побажання і від загального інтер’єру вашої квартири. Тим часом мода мінлива і, віддаючи перевагу найсучаснішим і модним тенденціям, ви ризикуєте тим, що через короткий проміжок часу ваша кухня стане вже не актуальною, що незмінно призведе до нових витрат, пов’язаних з придбанням нової кухні. А ось моделі класичного типу, виконані з якісних матеріалів, набагато довше прослужать і сприйматимуться зовсім інакше.

Велике значення має колір кухні.

У розумінні наших співгромадян кухня є улюбленим місцем збору всіх членів сім’ї. Зрозуміло, що атмосфера кухні має сприяти відпочинку та приємній бесіді. Вибираючи колір кухонного гарнітура, слід зупинитись на спокійних холодних або теплих тонах. Слід також знати, що теплі тони (помаранчеві, жовті, червоні) сприяють покращенню апетиту, тоді як холодні кольори (синій, блакитний, сірий) апетит знижують.

Прокрутити вгору