фальш стена в кухне_2

Фальш стіна, в якій ховається вся кухня

Ідея прихованих компонентів кухонних шаф за серією розсувних дверей, які виглядають як частина стіни кухні далеко на нова. Такі конструкції і ніші, зазвичай, плануються ще за створенні проекту перегородок у квартирі, тобто. на початку шляху ремонту приміщення.

Сьогодні ми поговоримо про фальш стіни, розробку зарубіжних дизайнерів. Вони не вимагають таких глобальних переробок і можуть бути змонтовані в готовому приміщенні з ремонтом.

Це модульна система кухні для створення виду стіни та приховування за нею великої кількості місць зберігання. Зовні конструкція фальш стіни може виглядати як кладка кахельної плитки або дерев’яні панелі. Але варто тільки натиснути на фасад, саме такий механізм використаний для відчинення дверей, і відкривається дуже великий і функціональний простір для зберігання всілякого кухонного приладдя з використання абсолютно будь-якої фурнітури всередині.

фальш стіна в кухні_3

Відкривши фасад, що складається з декількох елементів, ви побачите величезний холодильник. Натиснули на наступні двері та відкрили доступ до раковини з блоком полиць для посуду.

Також використовуються висувні механізми, в яких можна виявити морозильну камеру, столові прилади, відсіки для приправ, тарілок та каструль.

фальш стіна на кухні

Індукційна варильна поверхня теж ховається за фасадом цієї фальш стіни.

фальш стіна в кухні_1

Поскольку система имеет модульную структуру, есть возможность заказать любую конфигурацию и расположение модулей в вашей новой кухне. Также, изюминкой кухни есть складной обеденный стол. 

Прокрутити вгору