Найпростіший спосіб очистити злив у душі

Прийняття душу наприкінці довгого дня — чудовий спосіб заспокоїтись та розслабитися. Але цей терапевтичний досвід може бути легко зіпсований, коли ви зрозумієте, що ваш душ зливається повільно або, що ще гірше, не зливається взагалі. На щастя, більшість проблем зі зливом у душі можна запобігти за допомогою необхідної роботи: прочистити злив у душі. Продовжуйте читати, щоб дізнатися коли це робити, як це робити і як довше зберігати чистоту душової труби.

Як часто потрібно чистити злив у душі?

Щоб ваш душ працював добре, а також щоб не було запаху або засмічення, чистіть сливи душ, які регулярно використовуються, раз на місяць. Душові, які використовуються рідше, наприклад, у гостьових санвузлах або запасних кімнатах, можна прибирати щокварталу. Регулярне чищення водостоку в душі підтримує вашу сантехніку у відмінному стані, а сам душ – в ідеальному стані.

Що вам знадобиться

Ось що вам знадобиться, щоб прочистити злив у душі.

  • Вода (тепла чи кип’ячена)
  • Мило
  • Зливний трос, електричний або ручний
  • Харчова сода
  • Оцет
  • Губка
  • Чисті мочалки

Крок 1: Очистіть зливну кришку

Перед тим, як зняти кришку зливу, щоб почати очищення зливу, переконайтеся, що ви спочатку очистили кришку зливу. Візьміть рукавички і зніміть кришку зливу, а потім видаліть волосся або мильну піну. Якщо він все ще виглядає досить брудним, залиште його в мисці з теплою мильною водою, доки ви продовжуєте чищення.

Крок 2: Використовуйте трос

Тепер, коли ви можете отримати доступ до зливу, настав час скористатися тросом. Троси відмінно підходять для видалення великих засорів (часто зроблених із волосся) з ваших стоків. Залежно від вашої моделі зливний трос може бути електричним (керується дрилем) або ручним (керується вручну).

Для досягнення найкращих результатів дотримуйтесь інструкцій виробника, але кілька порад: вставляйте трос в каналізацію до тих пір, поки не відчуєте опір — ви зіткнулися із засміченням! Повертайте трос, щоб зловити засмічення, потім повільно потягніть його вгору і позбудьтеся засмічення. Якщо ви витягнете трос занадто швидко, ви ризикуєте втратити засмічення.

Крок 3: Додайте харчову соду та оцет

Після того, як всі великі засмічення будуть видалені, настав час очистити частину стоку, що залишилася, використовуючи два помічники по будинку: харчову соду і оцет. Спочатку закип’ятіть чотири склянки води. Потім вилийте гарячу воду в каналізацію і додайте|добавляйте| чашку харчової соди. Потім вилити чашку білого оцту в каналізацію і дайте їй відстоятися від 15 хвилин до години, залежно від того, наскільки брудною може бути каналізація. Суміш має почати шипіти.

Крок 4: Промийте

Після цього увімкніть гарячу воду в душі. Дайте йому стекти через слив протягом декількох хвилин, щоб змити суміш оцту, що залишилася, і харчової соди. Потім встановіть на місце зливну кришку, змийте мильну воду, в якій вона просочилася, якщо це потрібно.

Крок 5: Очистіть область навколо

Тепер, коли ваш слив повністю очищений і знову зібраний, вам потрібно очистити область довкола нього. Використовуйте вологу губку, щоб вичистити будь-які потертості, нарости чи бруд. Використовуйте чисту та вологу ганчірку, щоб змити залишки бруду, залишені губкою.

Як зберегти слив у душі чистим довше

Очищення стоку в душі, хоч і необхідне, ні для кого не є розвагою. Щоб довше зберігати чистоту (і рідше чистити), пам’ятайте про ці поради:

  • Використовуйте легкознімний уловлювач волосся або дренажну сітку поверх зливної кришки. Вони будуть уловлювати волосся до того, як воно потрапить у каналізацію, запобігаючи засміченню стоків і позбавляючи вас необхідності використовувати трос.
  • Не використовуйте гель для душу, шампунь або кондиціонер з великими частинками, такими як вівсянка або інші відлущувальні матеріали. Ці інгредієнти можуть застрягти у зливі та викликати засмічення. (Якщо ви не можете відмовитися від скрабу для обличчя з вівсянкою, не забудьте змити всі частинки, що залишилися у трубах, гарячою водою протягом хвилини або близько того.)
Прокрутити вгору