Тваринний візерунок знову в тренді в дизайні дому, і дизайнерам це подобається))

Як людина, якій завжди подобалося прикрашати тваринними принтами, мені дуже приємно чути, що багато речей із зображенням тигрів, які я виставляю у своїй вітальні, увійшли в моду. Тваринний принт є найбільшим трендом, і ми тут для цього.

Насправді ми вважаємо тваринний принт нейтральним, оскільки він поєднується з різноманітними стилями інтер’єру, так само, як і з модними стилями. Ми всі бачили це в індустрії моди для років. Ми розміщуємо принти тварин у наших дизайнах так само, як і нейтральні, поруч із візерунками, кольорами та текстурами.

На що варто звернути увагу, прикрашаючи анімалістичні малюнки? Ми попросили дизайнерів, які люблять його використовувати, надати свої поради.

Пам’ятайте, тваринний принт – це неочікувано, але поза часом

Тваринний принт, незважаючи на те, що ним можна зловживати, такий позачасовий. Різні принти просто додають такий химерний елемент у будь-який простір і миттєво створюють дивовижність. Мені подобається, що вони можуть бути трохи несподіваними.

Хоча клієнти часто трохи вагаються, чи варто використовувати тваринний принт, результат їм подобається. Я вважаю, що відбиток знаходить вас, а не навпаки.

Принти тварин, мабуть, не перше, що спадає на думку більшості людей, але вони можуть стати справді красивим і несподіваним моментом у просторі, якщо їх правильно зробити. Використання тваринного принта — це веселий відхід від того, що очікується в домі. Це сміливо та авантюрно — або, принаймні, весело та жваво.

Використовуйте тваринний принт, щоб освітлити простір

Дизайнер із задоволенням вводить тваринний принт у офіційну вітальню. Це сигнал про те, що в цьому просторі можна веселитися, щоб ваші гості знали, що у вас є почуття гумору. Для приголомшливого повороту використовуйте на стінах або підлозі. Це може стати фоном для кімнати, яка інакше не має візерунків.

І є способи використовувати його, щоб він не був надгучним. Ми щойно перебили тахту темно-синім леопардовим візерунком на темно-синьому тлі, він настільки тонкий, що ви не можете побачити візерунок, якщо не підійдете зблизька.

Подумайте про поклейку шпалер із зображенням тварин

Зауважте, що диван у тигрову смужку чи декоративну подушку у вашій вітальні – це не єдиний спосіб застосувати тваринний принт у вашому домі. Ви можете піти далі в цій тенденції та встановити шпалери з тваринним мотивом, як це зробили у туалетній кімнаті, яку бачите тут.

На мій погляд, дамові кімнати — це ідеальне місце для того, щоб вийти на ура або повернутися додому. Мені подобається використовувати сміливі, яскраві, яскраві принти та візерунки в цих приміщеннях. Я бачу в них цікаву можливість відкинути обережність і подарувати гостям невеликий сюрприз під час використання простору.

Спробуйте цей підхід, якщо ви соромитеся

Якщо ви більше схильні повільно сприймати тенденцію тваринного принта, все ще є багато способів, якими ви можете впровадити цей образ у свій дім, не викликаючи великого фурору.

Якщо хтось соромиться використовувати тваринні принти у своєму домі, я б рекомендував використовувати їх лише як акценти, які можна легко замінити, а також використовувати їх у менших вторинних приміщеннях. Це зробить простір особливим, але не приголомшливим. Зебра є свого роду універсальним звіриним принтом, тому що вона підійде майже до будь-якого дизайну.

І майте на увазі, що невелика кількість тваринного принта буде дуже корисною. З принтами тварин менше означає більше. Тут і там декоративна подушка, акцентне крісло в кутку. Усе це витончено представить елемент, але додасть дизайну трохи глибини.

Прокрутка до верху