Як правильно використовувати синій колір, який домінуватиме в інтер’єрах у 2024 році

Після того, як багато компаній-виробників фарби оприлюднили прогнози кольорів на 2024 рік, з’явилася загальна тема: синій, безсумнівно, домінує в прогнозах трендів. 

Різноманітні провідні компанії оприлюднили різні відтінки синього як очікуються кольори, які домінуватимуть в інтер’єрах у 2024 році , включно з «Blue Nova» Бенджаміна Мура ; Sherwin-Williams ‘Upward SW 6239 ‘; Valspar ‘Renew Blue’ ; і “Bay Blue” Minwax.

Синій колір, безсумнівно, є кольором, на який варто звернути увагу на наступний рік, тому ми глибоко занурюємося в цей підбадьорливий відтінок, з’ясовуючи, чому цей колір стає таким популярним, знаменуючи відхід від раніше популярних нейтральних відтінків, а також як ви можете прикрасьте синім кольором для цілісного та стильного вигляду. 

З початку цього десятиліття ми спостерігаємо, як кольори, натхненні природою, завойовують перевагу. Зелені та землисті тони були найпомітнішими в першій половині десятиліття, а тепер ми спостерігаємо перехід до блюзу та ефірних тонів у другій половині.

На думку дизайнерів, зростання синього як кольорового тренду пояснюється його зв’язком із спокоєм і здоров’ям. У 2024 році синій буде використовуватися в будинках через його здатність створювати уважне життя, яке підкреслює здоров’я обох. Якість води та неба в блакитних відтінках допомагає відцентрувати простір і полегшити нас у красі позачасу, яка спростить постійні зміни за межами домашнього життя.

Використання насичених, привабливих версій синього стане ключовою тенденцією наближення до 2024 року. Вибір цих більш привабливих середніх тонів викличе відчуття комфорту, а також що дозволяє нам виражати індивідуальність і бажання досліджувати колір у наших домівках.

Які переваги синього кольору?

Cиній — один із найулюбленіших відтінків у всьому світі. Це пов’язано з такими якостями, як довіра та відповідальність. При використанні вдома він миттєво створює заспокійливу та гармонійну атмосферу завдяки зв’язку зі світом природи.

Блакитний колір створює відчуття заспокоєння, і додає, що він також відомий тим, що створює позитивний настрій. Синій зазвичай викликає позитив і спокій. Одна з причин, чому ми вибрали синій кольором року 2024, полягає в тому, що ми хотіли привнести найкращу енергію в цей наступаючий рік, а синій — це колір, який люди завжди пов’язують з позитивом.

Важливо пам’ятати, що конкретний відтінок впливатиме на настрій, який він створює в ідеях синьої кімнати. Синій сигналізує про довіру та стабільність із більш глибокими відтінками та спокій і уважність із світлішими відтінками. Залежно від півтонів і блакитного відтінку він може створювати різний настрій у домі. Від грайливого з фіолетовим до стрімкого росту з зеленим, сусідні кольори закріплюють синій, щоб передати настрій.

Як використовувати синій колір в інтер’єрі будинку?

Є так багато способів прикрасити синім кольором, і він може стати доповненням до оселі. Оздоблення блакитним кольором — це одна з класичних інтер’єрів усіх часів — його звичність означає, що багато хто з нас більш ніж впевнено використають його у всій красі. Вибираючи, які інші кольори включити у ваші схеми декору, щоб доповнити синій, є широкий вибір варіантів.

Існує безмежна кількість відтінків, які чудово поєднуються з блакитним, але яскраві кольори, наприклад помаранчевий, яскравий на тлі насиченого синього. Вибирайте тіні з теплими відтінками, щоб створити ефект і гармонію.

Як альтернатива, монохроматична схема з використанням одного кольору запропонує витончене індивідуальне покриття. Укладання в кількох відтінках одного відтінку з різними відтінками пом’якшує цей образ, наповнюючи розслаблюючою енергією.

Ми очікуємо, що синій буде прийнято різними способами: шафи, оздоблення, реліквія меблів. Він надає дозу бадьорості, водночас забезпечуючи відчуття спокою у вітальні. Блакитний може перетворити кімнату на місце для розмови та створити простір, який відчуває себе особистим і комфортним.

Популярність блакитного кольору може бути пов’язана з майбутніми відомими тенденціями, які сприяють декоруванню синім кольором. Ми вважаємо, що новий тренд у найближчі роки стане прибережним шиком, замінивши тренд фермерських будинків і синій колір це ідеальний колір фарби для додавання в будинок, щоб досягти такого вигляду.

Вона додає, що також зростає популярність світліших відтінків, наприклад білих, які добре поєднуються з синім, що робить їх природним доповненням до ідей домашнього декору. Ми також бачили, як власники будинків більше схиляються до білих і світліших тонів, а синій — це ідеальне поєднання кольорів для таких відтінків.

Якщо ви хочете підняти свій дім свіжими відтінками на наступний рік, тоді синій колір стане очевидним вибором. Завдяки тому, що експерти з кольору вказують на цей спокійний, але надихаючий колір, він ідеально підходить для додання інтересу вашому дому та, залежно від того, як ви вирішите його стилізувати, може піддаватися максималістичним ідеям декору. Однак синій може підійти не всім, тому ми зібрали багато інших колірних тенденцій, щоб дати вам більше ідей для декору. 

Прокрутка до верху