10 причин чому варто вживати теплу воду з лимоном вранці

Якщо ви вирішили вести здоровий спосіб життя, тоді цей жовтий супер-фрукт стане вашим найкращим супутником. Все, що вам потрібно зробити, це вичавити трохи лимонного соку в теплу воду і ввібрати всю його користь натщесерце.

Як приготувати:

Вам знадобиться:

  • 1 лимон
  • 1 велика чашка/термостійка чашка
  • Тепла вода

Приготування:

  1. Розріжте лимон навпіл і вичавіть сік однієї половинки лимона в велику чашку.
  2. Додайте теплу воду до лимонного соку — переконайтеся, що ви не додаєте кип’ячену воду, оскільки це може знищити деякі терапевтичні властивості лимона.
  3. Вживати натщесерце.

Результат буде неперевершеним і ось чому:

1. Зміцнює імунітет

Лимон наповнений вітаміном С, який відіграє важливу роль у зміцненні вашого імунітету. Лимонна вода може допомогти захистити ваше тіло від багатьох недоліків імунної системи, гарантуючи, що ваше тіло завжди буде здоровим і у формі.

2. Підтримує рівень РН у вашому тілі

Необхідно підтримувати рівень pH вашого тіла, щоб переконатися, що ваша система функціонує належним чином. Змінений рівень pH може зіпсувати вашу травну систему і навіть порушити рівень артеріального тиску. Лимонна вода гарантує, що рівень pH вашого тіла залишається під контролем, запобігаючи багатьом захворюванням і розладам здоров’я.

3. Сильні антибактеріальні властивості

Відомо, що лимон має сильні антибактеріальні властивості. Вживання води з лимоном вранці гарантує, що ваше тіло буде вільним від інфекцій. Лимон містить велику кількість пектину, який може творити чудеса зі здоров’ям товстої кишки.

4. Сприяє виведенню токсинів

Лимон також є сильним детоксикаційним засобом. Випивши теплу воду з лимоном вранці, ви виведете всі токсини з організму. Відомо також, що лимон очищає вашу кров, таким чином зберігаючи ваше тіло вільним від багатьох розладів здоров’я.

5. Сприяє травленню

Вживання теплої води з лимоном забезпечить безперебійну роботу травної системи. Лимонна кислота, яка міститься в лимоні, запобігає проблемам з травленням. Він буде взаємодіяти з іншими важливими ферментами у вашому шлунку та стимулювати секрецію шлункового соку.

6. Користь для печінки

Лимонна вода також може принести користь вашій печінці. Дослідження показали, що печінка виробляє більше ферментів у присутності лимона порівняно з іншими продуктами харчування. Ферменти необхідні для стимуляції, прискорення та каталізації різних хімічних реакцій в організмі людини.

7. Очищає печінку

Є ймовірність, що вся їжа, яку ви споживали протягом свого життя, значною мірою отруює вашу печінку. Вода з лимоном, випита вранці, допоможе очистити печінку. Лимонний сік стимулює печінку вимивати всі токсини, відновлюючи її, як ніколи раніше.

8. Допомагає боротися з інфекціями дихальних шляхів

Лимон має протизапальні властивості, які можуть вилікувати безліч проблем зі здоров’ям. Щоденне вживання води з лимоном значною мірою допоможе боротися з інфекціями дихальних шляхів. Він також може допомогти вилікувати ангіну та запалення мигдалин.

9.  Скарбниця необхідних вітамінів і мінералів

Лимон – це скарбниця необхідних вітамінів і мінералів, без яких ваше тіло не може обійтися. Він насичений кальцієм, магнієм, калієм, лимонною кислотою, фосфором і багатьма іншими поживними речовинами, які необхідні для того, щоб ваше тіло працювало. Склянка теплої води з лимоном на день справді може відвернути лікаря!

10. Допомагає схуднути

Вода з лимоном може бути дуже ефективною для тих, хто намагається скинути кілька кілограмів. Якщо вранці випити теплу воду з лимоном, то весь ваш жир розтопиться, як чарівна дія. Пектинова клітковина, яка міститься в лимоні, тримає рівень холестерину під контролем, а також приборкує почуття голоду, запобігаючи переїданню або перекусу.

Прокрутити вгору