13 способів додати кольори до вашої кухні

Альтернативні способи надати кольору вашій кухні. Яскрава, смілива кухня стане акцентом вашого будинку, але це не означає, що вам потрібно забирати кисті. 

Професіонали HGTV запропонували альтернативні способи додати кольори у дизайн кухні.

Зробіть акцент на фартуху

Покладіть кисть і витягніть олівець, друже, тому що зараз урок. Зробіть нотатки про цей чудовий дизайн і оживіть свою простору білу кухню за допомогою яскравої плитки на фартуху. Снігова шафа, обтічна бронзова фурнітура та кремова мармурова стільниця є чіткою основою в цьому сучасному дизайні кухні. Плитка з ручним розписом з яскравими квітковими мотивами та фауною привертає увагу, наповнюючи простір незабутнім тропічним колоритом.

Додати родзинку в обробку

Професіонали дизайну в Hendricks Churchill LLC доводять, що невелика кількість фарб може мати велике значення. Наслідуйте їх приклад і пофарбуйте підлогу, стелю або дверну обшивку, щоб прикрасити кухню. Використовуйте похмурий відтінок, такий як показаний тут, для досягнення драматичного образу.

Прикрасьте свою стелю

Чи готові вивести свою дизайнерську ідею на новий рівень? Використовуйте цю химерну кухню від дизайнера інтер’єрів Сваті Гура як креслення та обклейте стелю яскравими фарбами та візерунками. Ми зачаровані цією технікою, тому що вона дозволяє вам заявити про себе, не вносячи серйозних змін до шаф або стін. Бонусні бали можна отримати, якщо ви скоординуєте стельовий папір з оббивкою, акцентними меблями та віконними рішеннями, що використовуються у всьому вашому просторі, як це робить Гура тут.

Виберіть сміливий акцентний колір

Прагнете до невимушеного шику, досягнутого на цій кухні від D2 Interieurs? Наповніть нейтральний простір одним акцентним кольором – чим яскравіше, тим краще. Професіонали D2 Interieurs використовують електричний кобальт, щоб доповнити прохолодні сині відтінки мармурового острова та стільниці всюди. Вивчіть відтінки вашого натурального каменю або інших природних елементів, щоб знайти найкращий акцентний колір для дизайну вашої кухні.

Складіть свою колекцію книг

Скопіюйте дизайнера Брайана Патріка Флінна та додайте колір на свою кухню без витрат, пов’язаних із забарвленням. Флінн пом’якшує цю похмуру чорну кухню книгами кольору морської хвилі, блідо-рожевого та небесно-блакитного кольору, складеними на відкритих полицях острова. Відтворіть образ будинку, додавши барвисті стоси кулінарних книг на стільницю або плаваючі полиці. Порада від професіонала: створюйте горизонтальні та вертикальні стоси для об’ємного та цікавого відображення.

Жвавий мистецтвом

Надайте кухні яскравий колір за допомогою яскравих витворів мистецтва на стінах. Професіонали дизайну в D2 Interieurs прикрасили цю білу кухню яскравими акцентами лимонно-жовтого кольору за допомогою культового принта Slim Aarons. Глянцева керамічна банка для печива та скульптурна латунна фурнітура доповнюють принт та створюють цілісність дизайну.

Обклейте стіни

Фарба – не єдиний спосіб вплітати колір у дизайн кухні. Уникайте забруднених рук та порожніх банок і замість цього оберніть свій простір кольоровими шпалерами. Дизайнер інтер’єрів Люсі О’Брайен досягає позачасової привабливості за допомогою повітряних синіх та жовтих туалетних шпалер, білих шаф-шейкерів та кремових мармурових стільниць.

Створіть ефектні сидіння

Нехай цей дизайн Кейтлін Мюррей стане вашим нагадуванням про те, що не можна недооцінювати вплив барвистих сидінь у нейтральному дизайні кухні. Перетворіть її геніальний дизайн на свою кухню, додавши ефектні, насичені банкетні крісла у свій тьмяний куточок для сніданку.

Виділили свої двері

Завдяки цим веселим жовтим голландським дверям, дизайнер інтер’єрів Анн Ловенгарт гарантує, що кожен день починається з сонячного світла. Задайте тон своїй білій або нейтральній кухні, нанісши на двері кілька шарів фарби. Виберіть яскравий цитрусовий відтінок або використовуйте насичений, похмурий відтінок, щоб створити красивий контраст на тлі ваших повітряних стін.

Встановіть живе освітлення

Світильники – це прикраса будинку, і ми вважаємо, що вони мають яскраво світитись у будь-якому дизайні. Яскраві зелені підвісні світильники, які D2 Interieurs використовує у цій білій кухні, роблять саме це. Використовуйте сміливі світильники, щоб створити фокус на своїй просторій кухні та одним махом вдихнути колір у свій дизайн.

Створіть мрійливий мурал

Цей кухонний куточок для сніданку прикрашений синьо-зеленою фрескою, яка обов’язково вразить вас. Сині та зелені відтінки доповнюють зелено-білий кухонний простір і створюють унікальний та яскравий елемент дизайну.

Зверніть увагу на деталі

Хороший дизайн полягає в деталях, і ми радимо використати ці деталі. Привнесіть фарби на свою кухню, використовуючи витончені аксесуари для стільниць та текстиль. Останні штрихи, такі як ці мрійливі вазочки з імбиром, – надійний і універсальний спосіб продемонструвати свій улюблений колір або заявити про себе сезонними відтінками.

Прокрутити вгору