3 схвалених дизайнерами поради, які допоможуть обрати ідеальний абажур

Освітлення – чудовий спосіб заявити про себе, а настільні лампи, зокрема, можуть стати невід’ємною частиною будь-якої стильної картинки.

 Якщо ви недавно придбали гарний цоколь для лампи і шукаєте виграшний абажур для поєднання з ним, вам слід пам’ятати про наступні професійні поради, коли ви шукаєте ідеальний предмет. 

1. Додаток до бази

Ви хочете вибрати абажур, який доповнює основу лампи, тому візьміть до уваги форму та відтінок. Для лампи зі скульптурною естетикою нам подобається поєднувати її з абажуром для дорогого і художнього вигляду. Однак лампа з цоколем насиченого кольору, на кшталт смарагдово-зеленого, гарно виглядає в парі з простим білим або лляним абажуром.

Проте колір грає ключову роль у естетичних цілях, а й з погляду функціональності. Не забувайте, що чим світліший абажур, тим більше світла проходить крізь нього. 

Незалежно від того, який стиль відтінку ви шукаєте, пам’ятайте, що ви, ймовірно, можете знайти щось, що продається окремо. Ви можете придбати недорогі плісовані або лляні абажури окремо в магазинах, тому не обмежуйтесь абажуром, який ви придбали разом із лампою. 

І немає нічого поганого в тому, щоб розглядати перегляд як традиційну поїздку до торгового центру, сповнену свого роду «перевдягань». Якщо ви зможете узяти з собою лампу, щоб приміряти абажури, зробіть це. Це найкращий спосіб переконатися, що ви вибрали правильний розмір. Крім того, може так весело приміряти все і вся. 

Через деякий час ви зможете точно визначити перевірений та вірний стиль, який стане вашою візитною карткою. Ми віддаємо перевагу барабанним шторам, тому що вони найбільш універсальні. Вони працюють практично з будь-якою лампою, від сучасної до традиційної. 

2. Враховуйте розмір

Абажур може бути гарний сам по собі, але якщо він не зовсім підходить за розміром для основи, яку ви задумали, залиште його розмір обов’язковий. Найголовніше, щоб абажур був пропорційний лампі. Краще вибирати абажур, який становить приблизно від 50 до 60 відсотків висоти самої лампи та ширше за основу лампи.

Якщо говорити про ширину, то ідеальним буде плафон, який виступає на 2-3 сантиметри далі, ніж найширша частина лампи з кожного боку. Проте невелике порушення правил також може зробити серйозну заяву. Ви можете зробити плафон більшого чи меншого розміру, щоб перебільшити чи зменшити лампу.  

3. Дотримуйтесь тенденцій

Абажури, особливо недорогі, дозволяють трохи поекспериментувати з дизайном.

Без необхідності вкладати кошти у більший предмет меблів, який може вийти з моди протягом кількох місяців, вибір акцентного абажура – ​​це простий спосіб ризикнути, не прив’язуючись до дорогого, великого предмета меблів. Особливо, якщо ви любите змінювати дизайн інтер’єру в залежності від сезону, зміна абажура – це унікальний спосіб випробувати останні тенденції дизайну інтер’єру. 

Хочете чогось унікальнішого? Це також можливо. Ви також можете замовити абажури на замовлення у місцевих текстильних майстернях або дизайнера інтер’єру. Або зробіть його, додавши тканину до вашого відтінку за допомогою клейкої стрічки.

Прокрутити вгору