7 продуктів, які допомагають боротися з грипом

Коли ви хворієте на грип, те, що ви кладете собі на тарілку, має більше значення, ніж будь-коли. Наповнюючи свій раціон цільними продуктами, багатими на поживні речовини, і уникаючи оброблених продуктів, у яких бракує важливих вітамінів і мінералів, ви навіть зможете прискорити процес боротьби з хворобою. Однак лікарі кажуть, що є кілька продуктів, які особливо корисні, коли ви хворі, оскільки вони можуть допомогти заспокоїти шлунок, відновити гідратацію, підвищити імунітет тощо. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про сім найкращих продуктів, які варто їсти, коли ви хворієте на грип.

Найкращі продукти, які варто їсти під час захворювання на грип

1. Зелений чай і імбирний чай

Чашка гарячого чаю може допомогти зволожити вас і усунути закладеність, але не весь чай однаково діє під час хвороби: зелений чай і імбирний чай особливо корисні.

Зелений чай наповнений антиоксидантами та флавоноїдами, які зміцнюють вашу імунну функцію. Він також містить L-теанін, амінокислоту, яка допомагає у виробництві мікроорганізмів у ваших Т-клітинах.

Якщо ви страждаєте від сильної закладеності носа, нудоти або розладу шлунка, імбирний чай також може допомогти заспокоїти симптоми. Крім того, його протизапальні інгредієнти можуть допомогти зміцнити ваше здоров’я між хворобами.

2. Домашній курячий суп

Вживання консервованого курячого супу мало допоможе вам боротися з грипом, а високий вміст натрію може навіть призвести до зневоднення та погіршити ваші симптоми. Однак свіжий або домашній курячий суп із ситними овочами, нежирним білком і цільнозерновою локшиною може бути саме тим, що потрібно вашому організму.

Курячий суп — це не просто казка старих бабусь. Це джерело рідини та електролітів, які необхідні для зволоження, якщо ви часто ходите у ванну. Гарячий суп також допомагає позбутися закладеності носа. Крім того, курка є хорошим джерелом білка, необхідного для здоров’я ваших імунних клітин.

3. Часник

Додавання часнику в їжу – ще один спосіб захиститися від грипу цього сезону.

Часник містить аліцин, сполуку, яка посилює реакцію певних типів білих кров’яних тілець в організмі на боротьбу з хворобами, коли вони стикаються з вірусами, наприклад тими, що викликають грип. Він також має антимікробні та противірусні властивості, які можуть допомогти запобігти поширенню вірусу грипу та спричиненню додаткового дискомфорту.

4. Горіхи

Горіхи є чудовим джерелом корисних жирів, білків, вітамінів і мінералів, тому вони є чудовим доповненням до вашого щоденного раціону в помірних кількостях.

Їжте мигдаль особливо, коли ви хворієте на грип. Мигдаль наповнений вітаміном Е, потужним антиоксидантом, який є ключовим для здорової імунної системи. Він жиророзчинний, що означає, що жири в мигдалі допомагають його засвоєнню.

5. Цитрусові

Кажуть, що одне яблуко на день врятує, але якщо ви вже захворіли на грип, найкраще потягнутися до цитрусових.

Апельсини, грейпфрути, лимони та лайми містять багато вітаміну С, який, як відомо, зміцнює імунну системуВітамін С збільшує виробництво лейкоцитів, які є ключовими для боротьби з інфекціями.

6. Йогурт

Якщо ви маєте справу з сильною закладеністю, обмеження споживання молочних продуктів може допомогти прискорити ваше одужання. Однак вживання йогурту також може мати свої переваги, коли ви хворі.

Йогурти з живими культурами є чудовим джерелом пробіотиків, дружніх бактерій, які населяють ваш кишечник і підтримують вашу імунну систему. Йогурт також насичений білком і вітаміном D, що ще більше підтримує здоров’я імунітету.

Додавши в йогурт свіжі ягоди, ви отримаєте додаткову дозу антиоксидантів, які борються з грипом.

7. Темна листова зелень

І останнє, але не менш важливе: темна листова зелень, така як капуста, шпинат або зелень, є ще однією чудовою групою продуктів, до яких варто звернути увагу, коли ви хворієте на грип. Вони наповнені вітамінами С і Е, обидва з яких можуть допомогти підвищити імунну функцію.

Спробуйте додати їх до супу, змішати в смузі або обсмажити та з’їсти на цілісному зерні.

Прокрутити вгору