8 простих способів додати текстуру у вашу вітальню

Текстура є невід’ємною частиною будь-якої кімнати, і, як кажуть дизайнери – “Кожен простір потребує кількох різних матеріалів, щоб надати йому руху”.

Інтеграція різних текстур може додати великої інтриги однотонному простору. Ми використовуємо більш натуралістичний і сучасний підхід, і текстури відіграють велику роль у створенні такого образу. Текстура має вирішальне значення, особливо коли ви створюєте дизайн із нейтральною палітрою та відсутністю кольорів. 

  01з 08

  Різні варіанти обробки меблів

  Для простору вітальні вам потрібно подумати про всі елементи, які складають простір. Якщо у вас м’який диван, ви можете покрити бічні столики лаком.

  Отже, якщо вам подобаються різноманітні стилі меблів, зараз у вас є шанс відчути різноманітність. Ви не хочете мати все в одній ноті. Вам потрібна напруга в матеріалах, саме це робить його цікавим. Кожен окремий предмет у кімнаті не може бути зіркою, тому саме поєднання плоских матеріалів і фактурних елементів робить дизайн вдалим.

  02з 08

  Прикрасьте свої вікна

  Не ігноруйте свої вікна, обдумуючи способи додати текстури вашому житловому простору. Ці плетені дерев’яні римські штори від Urban Loft Window Treatments додають шар тепла та текстури, що розбиває плоскі площини стін і стелі.

  03з 08

  Використайте ілюстрації

  Побалуйте себе новим декором для стін. Мистецтво — чудова можливість створити текстуру. Настінні скульптури та інший декор можуть створити відчуття затишку в будь-якому просторі.

  04з 08

  Змішайте це

  Турбуєтеся про поєднання натуральних і штучних оздоблень? Не бійтеся поєднувати обидва. Зосередьтеся на натуральній обробці, як-от дерево з чіткою текстурою, каміння з шорсткою текстурою або природним прожилком, а також метали, які містять текстуру, наприклад сусальне золото, гладке скло, матова латунь тощо.

  05з 08

  Отримайте задоволення від рослин

  Дизайнер каже, що додавання зелених відтінків – це шлях. Додавання рослин і зелені в простір – це дуже недорогий спосіб додати тепла та текстури.

  06з 08

  Варіюйте текстиль

  Любите букле, оксамит і овчину? Що ж, вам пощастило. Тканини — це простий спосіб створити текстуру шляхом змішування гладких тканин, хутра, блискучих, пухких кольорів і візерунків, що створює динамічний і візуально цікавий простір. 

  Багатошарові килими також можуть бути простим рішенням, яке справляє значний вплив, як це видно в просторі вище від дизайнера.

  07з 08

  Додайте акценти

  Один із найпростіших способів привітати текстуру у вашому домі — це акцентні елементи, такі як подушки, пледи, твори мистецтва, штори чи навіть лампи. Цей шлях має декілька переваг.

  Оскільки ці деталі менші, їхня текстура з меншою ймовірністю стане надто сильною та швидше доповнить м’які елементи простору. Їх також легше час від часу вимикати, коли цього хоче ваш настрій. Серійні ремонтники, можете глибоко зітхнути.

  08з 08

  Обійміть різні шари

  Якщо ви хочете додати в простір трохи інтересу та текстури, подумайте про те, щоб додати такий елемент, як старий посуд, книги, пір’я чи сторінки старих книг. Ця тактика чудова для тих, хто любить полювати на вінтаж або має обмежений бюджет — такі речі неймовірно легко придбати дешево.

  Прокрутка до верху