Арт-кар Річарда Філліпса – Porsche Taycan Artcar

Річард Філліпс об’єднався з Porsche, щоб створити новий повністю електричний Porsche Taycan Artcar. Розкішні автомобілі захоплюють самі по собі, але мистецькі автомобілі є результатом збалансованого поєднання розкішного автомобіля та найкращого мистецтва.

Porsche Taycan Artcar

Цей арт-кар є фактично другим раундом співпраці між нью-йоркським художником Річардом Філіпсом і німецьким виробником спортивних автомобілів. У 2019 році Філліпс працював з Porsche над розробкою арт-кара, який потім увійшов в історію на двадцятичотиригодинній гонці в Ле-Мані.

Porsche 911 RSR GTE – Ле-Ман

Художник Річард Філліпс добре відомий своїм фотореалістичним та гіперреалістичним стилем. Він працював у Музеї Гуггенхайма як менеджер з мистецтва, і його перша виставка в музеї була в Dallas Contemporary у 2014 році.

Річард Філіпс
Спектр Річарда Філліпса

Дивовижна модернізація розкішного  Porsche Taycan 4S  від Річарда Філліпса була виставлена ​​на аукціон у квітні. Виручені кошти пішли на користь працівників культури, які постраждали від руйнівної  пандемії COVID-19, і передані асоціації Suisseculture Sociale.

Porsche Taycan Artcar

Для його полотна був обраний перший повністю електричний автомобіль Porsche Taycan 4S. Річард Філліпс вирішив зобразити тропічний рай, використовуючи буйство кольорів і квітів. На створення цієї картини надихнув швейцарський пейзажист Адольф Дітріх. Створення цієї розкішної картини транслювалося в прямому ефірі з ресторану Leuehof в рамках кампанії в Цюріху. Цей вишуканий автомобіль також було налаштовано на дверні панелі з підсвічуванням і проекторами, які підсвічують підпис художника, коли двері відкриваються.

«Його лінії та форма належать художникам і дизайнерам Porsche, які прагнули передати це відчуття з першого погляду. Я дуже поважаю цю мету. Вибрана робота з моєю картиною, натхненною Дітріхом, полягала в тому, щоб згадати природне середовище з його красою та композицією, переосмисленою у поєднанні з розмашистими рухами автомобіля». – Річард Філліпс

Porsche Taycan Artcar

Цей дивовижний твір мистецтва має яскраву ліврею на основі картини Філліпса «Королева ночі», створеної художником у 2010 році. Робота демонструє тривимірну організацію елементів і деталей картини площею вісім квадратних метрів.

Porsche Taycan Artcar

«Концептуально моя ліврея «Королева ночі» враховує те, що дизайн Taycan є миттєвою іконою електричної мобільності та швидкості»  , – Річард Філліпс

Porsche Taycan Artcar

Майкл Глінскі, генеральний директор  Porsche Schweiz AG, називає  Taycan новою главою в історії компанії, оскільки вони хочуть зафіксувати це досягнення, працюючи разом із провідним художником, таким як  Річард Філліпс.

Porsche Taycan Artcar

«Результат відображає керівні принципи сталого розвитку та електромобільності і, звичайно, також приділяє значну увагу природі Швейцарії».  – Майкл Глінскі

Арт-кар, модернізований Філліпсом, створений відповідно до європейських технічних вимог і вимог безпеки, тому не може бути зареєстрований у Сполучених Штатах, але його продаж відкрита для американських покупців. Після аукціону цей розкішний автомобіль виставлено в  Porsche Center Zug  і передано його покупцеві, знімаючи деякі занепокоєння художника та працівників культури, оскільки його виручка піде до  асоціації Suisseculture Sociale. 

Porsche Taycan Artcar

Окрім фінансової підтримки, Porsche та Річард Філліпс також очікують від проекту привернення уваги до роботи асоціації.

Прокрутка до верху