20 ідей дизайну інтер’єру та декору в стилі ар-деко для гламуру в кожній кімнаті

Якщо є одна тенденція, яка може повністю перетворити простір, то це не що інше, як один із найбільш знакових і впізнаваних стилів інтер’єру десятиліття. Досягнувши піку своєї популярності в 1920-х, 30-х і 40-х роках, арт-деко може похвалитися притаманним гламуром і традиційною розкішшю. Скорочення від французького терміну  Arts Décoratifs , стиль характеризується геометричними візерунками, сміливим кольором, симетричним дизайном, металевою обробкою, декадентськими деталями та безліччю візуальної драми. Якщо це виглядає як сцена з  Великого Гетсбі , швидше за все, це традиційний стиль ар-деко.

Що таке дизайн ар-деко?

Ар-деко, також відомий як стиль модерн, був основним стилем дизайну 1920-х і 1930-х років. Він характеризується простими формами, великою кількістю гламуру та геометричних прикрас, а також використанням металіків і коштовних тонів, таких як нефрит, срібло та хром.

Хоча це не для найскромнішого мешканця, еклектичний гламур обов’язково покращить навіть найпростіший простір. Попереду – натхнення, яке вам знадобиться, щоб перенести інтер’єрне багатство бурхливих 20-х у ваш простір 21-го століття. Купуйте світильники в стилі ар-деко, настінні покриття та меблі, які чудово виглядають як у легких, так і у важких дозах — усе це випромінює рівень розкоші, якому позаздрив би навіть Ф. Скотт Фіцджеральд.

Ось усе, що вам потрібно знати, щоб отримати дизайн в стилі ар-деко вдома.

01з 20

Змішайте візерунки

Якщо вам пощастило жити в будинку з оригінальною плиткою в первозданному стані, зробіть собі послугу і збережіть його. Замість того, щоб ремонтувати щось сучасніше, підкресліть його унікальність, додавши ще більше візерунків. Нам також подобається те, як ця ванна кімната з переважно рожевим кольором досягає балансу завдяки чорним доповненням на галереї та шторах.

02з 20

Додайте латунні елементи

Ніщо так не кричить про розкіш, як елементи з латуні. Ми одержимі металевими доповненнями на стільцях, освітлювальних приладах і фурнітурі на цій кухні та в куточку для сніданку. Латунь виглядає ще дорожче з чорно-білою кольоровою палітрою.

03з 20

Будьте гламурними з освітленням

Є один предмет, який перевершує час, додає трохи блиску та є таким же красивим, як і функціональним. Ми, звичайно, говоримо про дзеркало. Стратегічне розміщення геометричного дзеркала, подібного до цього, розташованого в кутку, створюючи ілюзію повної люстри, — це все, що вам потрібно, щоб простий простір сяяв.

04з 20

Знайдіть меблі з чіткими лініями

Декор в стилі арт-деко — це чіткі лінії та сміливі форми. Узголів’я ліжка в цій спальні є втіленням дизайну інтер’єру 1920-х років, і йому конкурує лише цей неймовірний підвісний світильник, що висить над головою.

05з 20

Включіть конструкції арок

Заокруглена верхня форма є основним елементом ар-деко, тому не забудьте підкреслити ці арки. Ця ванна кімната включала дизайн арки в багатьох місцях від дзеркала до вікна над дверима та мармурової панелі. Навіть раковина може похвалитися закругленими краями, щоб надати цій дамській кімнаті відчуття цілісності.

06з 20

Робота з геометричними фігурами

Арт-деко — це не лише арки, це всі геометричні фігури. Це узголів’я прямо з «Великого Гетсбі» зі сміливими вирізами різних форм.

07з 20

Створення симетрії

Тепер ви знаєте, що форми відіграють головну роль в декорі в стилі ар-деко. Однак не менш важливо враховувати композицію при оформленні кімнат. Від форми узголів’я ліжка до декору тумбочки, ця спальня нагадує арт-деко з ідеальною симетрією, яка є головним елементом дизайну ар-деко.

08з 20

Не забувайте про підлогу

09з 20

Фальшиві акценти 1920-х років

Оформляючи кімнату, не забувайте дивитися вниз. Нам подобається ця мармурова доріжка в цьому коридорі — візерунок нагадує 20-ті, тоді як камінь справді розкішний. Правда, це дорогий ремонт, але зовнішній вигляд можна легко відтворити дешево за допомогою килимка.

Оригінальні вітражі 1920-х років важко знайти, але це не означає, що ви не можете насолоджуватися виглядом навіть у найсучасніших приміщеннях. Цю фреску можна створити, вміло заклеївши плівку та трохи терпіння, але зрештою ви відчуєте, ніби вийшли з бурхливих 20-х.

10з 20

Створення штучних молдингів

Ви були б здивовані, як додавання хитрого лиття навколо простих дверних коробок може зробити для остаточного вигляду вашого простору. Пофарбуйте їх в контрастний колір, і у вас буде палац в стилі ар-деко.

11з 20

Йдіть за маршрутом “Більше – це більше”

Один латунний підвісний світильник приголомшливий, але шість набагато краще, особливо якщо його доповнити гранітною підлогою та бетонними стінами. Коли справа доходить до відтворення декору в стилі ар-деко, більше завжди означає більше.

12з 20

Вибирайте плитку з розумом

Коли мова заходить про ванну кімнату (чи кухню), вибір плитки вирішить різницю між вічним результатом і чимось модним. У той час як плитка метро може здатися сучасною, плитка у формі восьмикутника або ромба буде здаватися більш класичною та натхненною ар-деко.

13з 20

Додайте елементи арт-деко

Вважайте, що вам пощастило, якщо ваш будинок або квартира має склепінчасті стелі та аркові дверні отвори. Але для решти з нас, кому доручено зробити сучасний макет чарівним, фарбування своїми руками, як це фестончате кольорове блокування, може стати тим оновленням, яке потрібно для вашого простору.

14з 20

Інвестуйте в позачасові функції

Якщо ви готові відремонтувати свій простір, немає обмежень щодо того, де кілька вбудованих елементів у стилі 20-х років можуть прийняти ваш редизайн. Ефектна ліпна корона та вбудовані стелажі перенесуть ваш дім у будь-яку епоху.

15з 20

Наповніть свій простір гламуром

Від позолоченого дзеркала над каміном до кришталевої люстри, що висить над головою, ця вітальня кричить гламур. Не бійтеся робити покупки в місцевих антикварних магазинах і на блошиних ринках, щоб отримати такі особливі речі, як ці.

16з 20

Не забувайте про функціональні простори

Ні для кого не секрет, що загальні приміщення, такі як вітальня та кухня, мають пріоритет у вашій подорожі дому, але не забувайте про більш функціональні простори, незалежно від того, наскільки мало відвідувачів вони мають. Проектування будинку, який відчуває себе таким, як ваш наскрізь, включає гардеробні.

17з 20

Створіть контраст із сучасним мистецтвом

Елементи дизайну, як-от ліпнина та фестончасті візерунки, беззастережно виглядають у стилі ар-деко, але це не означає, що ви не можете використовувати більш сучасні елементи. Це створить контраст, який буде доповнювати один одного та бути повністю згуртованим.

18з 20

Спробуйте сучасний підхід

Якщо ви віддаєте перевагу сучасності, ви все одно можете попрацювати над деякими виробами, натхненними 20-ми роками, для остаточного ефектного вигляду. Це узголів’я з горизонтальними пучками зеленого моху виглядає сучасно з відтінком ар-деко.

19з 20

Не зупиняйтеся на одному стилі дизайну

Незважаючи на те, що ця кухня містить елементи від традиційного декору фермерського будинку до дизайну ар-деко, усі різні стилі ідеально поєднуються в цьому єдиному просторі. Щоб створити єдиний простір, дотримуйтесь чіткої колірної палітри та обтічної металевої обробки.

20з 20

Переходьте на монохроматичність

Ніщо не виглядає так розкішно, як дотримання одного кольору та його використання. Ці темно-сині шпалери в поєднанні з темно-синім кріслом і лампою здаються такими дорогими. Додавання розкішного бра та підлоги в ялинку також допомагає.

Прокрутка до верху