Найдорожче цифрове зображення, яке було продане на NFT за рекордну суму

Файл Jpeg від цифрового художника Beeple продали на аукціоні NFT за неймовірні 69 мільйонів доларів


Монтаж американського художника Біпла став найдорожчим цифровим зображенням, яке коли-небудь було продано, заробивши понад 69 мільйонів доларів на аукціоні. Твір під назвою Everydays: The First 5000 Days став першим суто цифровим твором мистецтва, підкріпленим невзаємозамінним токеном (NFT), який виставив з молотка великий аукціонний дім.

NFT — це заснований на блокчейні сертифікат автентичності, який можна призначити віртуальним творам мистецтва, щоб підтвердити їх походження та право власності. Твір мистецтва піднявся до $69 346 250 в останній день.

«Початок наступної глави в історії мистецтва»Поява NFT дозволила оригінальні цифрові твори мистецтва, які можна дуже легко скопіювати, продавати, колекціонувати та торгувати з метою прибутку, як і фізичне мистецтво.

«Художники використовували апаратне та програмне забезпечення для створення творів мистецтва та розповсюдження їх в Інтернеті протягом останніх 20 років, але ніколи не було реального способу по-справжньому володіти ними та колекціонувати їх»

Майк Вінклманн, він же Біпл


 З травня 2007 року Вінкельман щодня публікує цифрові твори мистецтва у  своєму Instagram , і за цей час його акаунт зібрав майже 2 мільйони підписників. Рекордна робота Everydays: The First 5000 Days — це колаж із його щоденних цифрових творінь, які охоплювали понад 13 років.

Художник продав свої перші дві роботи, підтримані NFT, у жовтні 2020 року, отримавши 66 666 доларів США кожна. Лише через кілька місяців, у лютому 2021 року, один із цих творів мистецтва був перепроданий на криптоарт-ринку Nifty Gateway у сто разів дорожче, заробивши власнику 6,6 мільйона доларів.

Прокрутити вгору