Ви маєте побачити ці 15 дивовижних дизайнерських інсталяцій

Від сюрреалістичних скульптур  до різнокольорових картин, світ сповнений дизайнерських чудес. Але іноді, через те, що ми не знаємо, де їх шукати, або через чисте відволікання, нам не вдається бачити цих чудес дизайну. Враховуючи це, DM покаже вам 15 дивовижних зовнішніх дизайнерських інсталяцій, розкиданих по всьому світу.

Pigalle Duperré  від Ill-Studio, Pigalle та Nike

Баскетбольна арена в 9-му окрузі Парижа знову була змінена — цього разу у відтінках синього, рожевого, фіолетового та оранжевого. За підтримки  Nike та компанії  Ill-Studio, яка займається напрямком мистецтва та графічним дизайном, співпрацює з однойменним модним брендом  Pigalle, щоб повністю перепланувати територію.

“Тут Після”, Крейг і Карл

Дует розглядає цей дизайн як «друге життя АЗС або роки чудес». Гасло  « Тут Після» на стіні фойє вказує на небеса чи рай. «Тепер, коли АЗС, так би мовити, виконала свій обов’язок, вона може вільно розважатися».

Театр зникнення, Адріан Вільяр Рохас

Розгалужена  інсталяція аргентинського художника  Адріана Вільяра Рохаса, розташована в саду на даху The Met’s Cantor, включає 16  скульптур, які змішують людські тіла з гаджетами з музею в справді сюрреалістичній монохроматичній сцені. 

«Хороші паркани роблять хороших сусідів», Ай Вейвей

Мистецький активіст Ай Вейвей повернувся до тем, пов’язаних із глобальною еміграційною кризою, для своєї найсвіжішої публічної  відкритої інсталяції в Нью-Йорку. Розповсюджена в п’яти зонах, розгалужена виставка акцентує увагу на нових великих і малих роботах, головними з яких є дві «огорожі» конструкції,  Позолочена клітка  та  Арка , побудовані у співпраці з UAP.

Скульптура на Сквер-Майл, лондонське Сіті

Щороку  лондонська Сквер-Майл  перетворюється з галасливого ділового центру на культурний парк скульптур. На виставці під відкритим небом, яка триватиме до травня наступного року, представлені роботи таких  художників, як Деніел Бюрен, Деміен Герст, Пол Маккарті та Мартін Крід.  Розташований серед найцікавіших архітектурних пам’яток столиці, кожен твір мистецтва продумано розміщено відповідно до його столичного оточення.

Plaza (Arcade), Александр да Кунья

Останні готові скульптури бразильського художника Александра да Куньї, що живе в Лондоні, приземлилися в Бостоні – перша його незмінна публічна  інсталяція на відкритому повітрі, побудована в США. Постійно заінтригований перевіреними гаджетами, да Кунья черпав натхнення у каналізаційних трубах для своїх трьох дископодібних  конструкцій  і використовував промисловий збірний бетон для конструкцій.

Радіатор, Боргман і Ленк

Південний фасад берлінської Ruine der  Franziskaner Klosterkirche  нагрівається завдяки інсталяції Anna Borgman та Candy Lenk  Radiator. 10-метровий заввишки та 11-тонний за вагою  проект нагадує кілька невдалих спроб реставрації францисканського абатства після його пошкодження під час Другої світової війни.

Магнус Модус, Джозеф Волш

Студія Джозефа Уолша представляє свою найсвіжішу виставу  Magnus Modus, масштабну  скульптуру вільної форми. Ретельно виготовлена ​​з оливкового ясена, хвиляста 7-метрова інсталяція тепер є незмінною візитною карткою оновленої  Національної галереї Ірландії.

Don River House Constellation Wall від LGA Architectural Partners

LGA Architectural Partners, що базується в Торонто, прагне створювати «контекстуально чутливі» елементи – і її «стіна-сузір’я» в місцевій приватній резиденції  Don River House не є винятком. Бездоганно приурочена до повного сонячного затемнення в Північній Америці 21 серпня, фіброцементна дошка містить небесні карти Стрільця та Скорпіона.

Фреска незвичайного розміру, автор Hense

Сучасний художник і фахівець з експресіонізму Алекс Брюер, також відомий як Хенс, задумав послідовний колірний пейзаж поверх фасаду сучасної суміші. Мега-фреска демонструє активний погляд на різнокольорові геометрії, чіткі лінії та сміливі блоки блакитного пігменту, що змінює колись нав’язливу систему виробництва на енергійний відтінок.

Безперервність, автор Нетті Уайлд

У місті, яке отримує свої мистецькі черевики глибоко в лісі парку Стенлі в Театрі під зірками, тепер є нова тенденція: виставка під мостом. Короткометражний фільм « Безперервність », який відстежує міграцію тихоокеанського лосося, висвітлює недостатньо використаний міський ареал і перетворює світ природи на постіндустріальний Ванкувер.

Qwalala, автор Pae White

Друга зовнішня інсталяція, яка була схвалена венеціанською ініціативою з виробництва скла Le Stanze del Vetro,  Pae White ’s Qwalala – це велична стіна, спроектована з 3000 скляних цеглинок. Кожен з блоків був відлитий вручну в районі Венето; половина прозора, тоді як інші 1500 створені у веселці з 26 кольорів, пронизаних закрученим, мармуровим візуальним ефектом.

Доричний Буль, Нік Росс

«Доричний Буль» — це інсталяція, яка розміщується у дворі Маришальського коледжу, де розташована міська рада Абердіна. Ідея, розповідає Нік Росс , полягала в тому, щоб «створити соціальну обстановку, де люди можуть прийти, обговорити тему дня або просто потусуватися». Кільцеподібна конструкція сидінь, виготовлена ​​з граніту світового виробництва, підкреслює балакучий, зовнішній характер дизайну.

Кільце – ланцюжок, Арно Лап’єр

Слідом за  « Кільцем », його циліндричною стіною дзеркал у 2011 році, про яку все ще багато говорять, посеред Вандомської площі в Парижі, художник повернувся до мотиву для «Кільця – ланцюга », своєї першої постійної інсталяції в Китаї.

Вам сподобався цей пост? Тож залиште свій коментар і поділіться ним у своїх улюблених соціальних мережах!
Ваші відгуки допомагають нам покращуватися.

Прокрутити вгору