Це поєднання кольорів зігріє ваш дім якраз до зими

Посуньтеся прості стіни — сьогодні ми з розпростертими обіймами вітаємо різнокольорові відтінки, і ми не самотні. Гіганти роздрібної торгівлі фарбами PPG і Benjamin Moore оприлюднили свої прогнози тенденцій, і обидві компанії передбачили, що красивий блакитний колір у поєднанні з теракотовими тонами й надалі залишатиметься виграшною комбінацією.

PPG обрала три відтінки спеціально для своєї палітри Color Trends Palette: Big Cypress, Misty Aqua та Transcend. Поєднання нагадує краєвиди пустелі, наповнені піском і блакитним небом. Крім того, Бенджамін Мур вибрав Aegean Teal своїм кольором року.

Ці пустельні відтінки вже почали заповнювати наші стрічки Instagram, і нам сподобалися їхні заспокійливі, але привертають увагу відтінки. Такі кольори чудово виглядають у поєднанні зі скульптурними меблями з білого букле, які зараз переживають важливий момент, але вони також сяють разом із сучасними дерев’яними предметами середини століття. Тож незалежно від ваших стильових уподобань, ви справді не помилитеся, якщо хочете оновити свої стіни. 

Дизайнер включила багато подібних пустельних тонів у свою простору квартиру-лофт, хоча вона каже, що суміш відтінків була ненавмисною. “Мене приваблюють певні кольори, і коли ви відступаєте й бачите їх усі разом, усі вони працюють”, — пояснює вона. «Я не можу говорити за всіх, але ця тенденція, схоже, підходить людям, які люблять кольори, але все ж хочуть заспокійливого відчуття нейтральних кольорів». 

Якщо ви не хочете викладати всі зусилля і огортати свій простір одним певним відтінком, розгляньте можливість пофарбувати акцентну стіну або навіть скульптурну форму. Йдеться про те, щоб визначити простір і надати йому відчуття», — каже дизайнер, яка намалювала арку кольору нарцисів у своїй вітальні та аквакруг на кухні. Найлегше змінити, якщо твій стиль розвивається. 

Я не можу говорити за всіх, але ця тенденція, схоже, підходить людям, які люблять кольори, але все ж хочуть заспокійливого відчуття нейтральних кольорів.

Крім того, якщо ваш простір має відкритий план поверху, різні акцентні стіни можуть допомогти створити окремі зони — не потрібні перегородки. Додавання цих яскравих кольорів і форм у простір допомогло визначити різні зони мого лофта, а також різні настрої. Кухня та прихожа яскраві, а потім кольори стають глибшими, коли ви проходите до їдальні, вітальні та спальні. А ще краще, це означає, що вам не потрібно вибирати лише один улюблений відтінок, а замість цього можна використовувати трохи Benjamin Moore Aegean Teal тут і трохи PPG Big Cypress там. 

Відчуваєте натхнення? Коли ми вступаємо в холодні зимові місяці, і наш час, проведений вдома, знову збільшується, ми відчуваємо, що ці землисті відтінки можуть бути просто ідеальним рішенням, щоб допомогти принести трохи природи в наш простір.

Прокрутка до верху